برنامه های Fidelity بازار NFT: Nifty Bulletin، 21-27 دسامبر

برنامه های Fidelity بازار NFT: Nifty Bulletin، 21-27 دسامبر


شرکت سرمایه گذاری Fidelity اخیراً NFT و علائم تجاری را ثبت کرده است که نشان دهنده قصد آن برای ورود به فضای متاورس است.

در خبرنامه این هفته، از برنامه های غول سرمایه گذاری Fidelity برای ورود به فضای توکن و چگونگی رشد بازار NFT ایتالیا مطلع شوید. بررسی کنید که چگونه هکرهای کره شمالی از وب سایت های فیشینگ برای هدف قرار دادن صاحبان NFT استفاده می کنند و به مکالمه با Crypto Raiders گوش دهید. NFT Steez فایل صوتی دیجیتال همچنین، نیفتی نیوز این هفته را فراموش نکنید، که فاش کرد شرکت بازی سازی ژاپنی Square Enix میلیون ها دلار روی یک توسعه دهنده بازی NFT سرمایه گذاری کرده است.

برنامه Fidelity بازار NFT و انبار ابرداده خدمات مالی

در 21 دسامبر، شرکت سرمایه گذاری Fidelity سه درخواست علامت تجاری را به اداره علائم تجاری ثبت اختراع ایالات متحده ارسال کرد. برنامه های کاربردی علامت تجاری NFT ها، بازارهای NFT و خدمات سرمایه گذاری متاورس را پوشش می دهند که نشان می دهد شرکت قصد دارد وارد این فضا شود.

به نظر می رسد یکی از تمرکزهای این شرکت بر روی متاورس باشد، که نشان می دهد روزی می تواند خدمات سرمایه گذاری را در دنیای مجازی ارائه دهد. پیشنهادات می تواند شامل انواع صندوق ها مانند صندوق های سرمایه گذاری مشترک و صندوق های بازنشستگی باشد.

ادامه مطلب…

ایتالیا برای ایجاد رنسانس هنر کریپتو: گزارش بازار NFT

گزارش اخیر Research and Markets پیش بینی می کند که بازار NFT ایتالیا تا پایان سال 2022 به رشد 47.6 درصدی دست یابد. با این کار ارزش کل بازار NFT ایتالیا 671 میلیون دلار خواهد بود.

این گزارش همچنین پیش‌بینی می‌کند که صنعت NFT این کشور برای پنج سال آینده دارای نرخ رشد سالانه 34.6 درصدی خواهد بود که ارزش هزینه آن در سال 2028 به حدود 3.6 میلیارد دلار خواهد رسید.

ادامه مطلب…

هکرهای کره شمالی با استفاده از حدود 500 دامنه فیشینگ NFT ها را سرقت می کنند

یک روز قبل از کریسمس، شرکت امنیتی بلاک چین SlowMist تاکید کرد که هکرهای کره شمالی کمپین بزرگی را برای هدف قرار دادن کاربران NFT راه اندازی کرده اند. بر اساس این گزارش، مهاجمان حدود 500 سایت فیشینگ را برای فریب قربانیان احتمالی ایجاد کردند.

برخی از وب سایت ها جعل بازارهای محبوب NFT مانند OpenSea، X2Y2 و Rarible هستند. سایت های جعلی همچنین سعی کردند پروژه ای مربوط به جام جهانی گذشته را جعل کنند.

ادامه مطلب…

اخبار شیک: Square Enix در شرکت بازی NFT سرمایه گذاری می کند، Beeple در مورد آینده هنر NFT و موارد دیگر صحبت می کند.

غول بازی ژاپنی Square Enix اخیراً حدود 53 میلیون دلار برای ایجاد بازی های موبایل و بلاک چین و راه اندازی یک ابتکار متاورس سرمایه گذاری کرده است. در یک اعلامیه اشاره شد که این شرکت با توسعه دهنده بازی Gumi برای ایجاد یک بازار متمرکز بر NFT بازی شریک شده است.

ادامه مطلب…

کوین تلگراف را بررسی کنید NFT Steez فایل صوتی دیجیتال

از شما برای خواندن این خلاصه از برجسته ترین تحولات هفته در زمینه NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال توسعه بازگردید.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉