Fidelity بازار NFT و خدمات مالی را در Metaverse برنامه ریزی می کند

Fidelity بازار NFT و خدمات مالی را در Metaverse برنامه ریزی می کند


درخواست‌های علامت تجاری تازه ثبت‌شده فهرست بلندبالایی از راه‌های ممکن برای شرکت در Metaverse را نشان می‌دهد.

شرکت مدیریت دارایی 4.2 تریلیون دلاری Fidelity Investments برای علائم تجاری برای طیف وسیعی از محصولات و خدمات Web3 در ایالات متحده، از جمله بازار توکن غیر وفاداری (NFT) و سرمایه گذاری مالی و خدمات معاملات ارزهای دیجیتال در متاورس ثبت نام کرده است.

این بر اساس سه درخواست علامت تجاری است که در 21 دسامبر در اداره علائم تجاری ثبت اختراع ایالات متحده (USPTO) ثبت شد و در توییتی در 27 دسامبر توسط وکیل علامت تجاری مجاز مایک کوندودیس برجسته شد.

به نظر می‌رسد متاورس یکی از حوزه‌های اصلی تمرکز این شرکت باشد، و اشاره می‌کند که Fidelity می‌تواند طیف گسترده‌ای از خدمات سرمایه‌گذاری را در دنیای مجازی، از جمله صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، صندوق‌های بازنشستگی، مدیریت سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی مالی ارائه دهد.

همچنین به نظر می‌رسد که خدمات پرداخت مبتنی بر متاورس، از جمله پرداخت الکترونیکی صورت‌حساب، انتقال وجه، و «مدیریت مالی حساب‌های کارت اعتباری در متاورس و دیگر جهان‌های مجازی» در حال انجام است.

از نظر کریپتو، پرونده‌ها نشان می‌دهد که این شرکت ممکن است خدمات تجاری و مدیریتی را در Metaverse و همچنین ارائه خدمات کیف پول ارز مجازی راه‌اندازی کند.

«خدمات کیف پول الکترونیکی در ماهیت ذخیره سازی الکترونیکی و پردازش ارز مجازی برای پرداخت ها و تراکنش های الکترونیکی از طریق یک شبکه کامپیوتری جهانی؛ ارز دیجیتال، ارز مجازی، رمز دیجیتال ارز دیجیتال.

برنامه علامت تجاری Fidelity Investments: USPTO

علاوه بر این، Fidelity اشاره می کند که ممکن است خدمات آموزشی را در Metaverse در قالب “سازمان کلاس ها، کارگاه ها، سمینارها و کنفرانس ها در زمینه سرمایه گذاری و بازاریابی خدمات مالی” ارائه دهد.

«ارائه اطلاعات تجاری به ارائه دهندگان خدمات مالی از طریق یک وب سایت در زمینه بازاریابی تجاری در دنیای متاورس و سایر دنیای مجازی. خدمات ارجاع در زمینه مشاوره سرمایه گذاری و برنامه ریزی مالی در دنیای متاورس و دیگر دنیای مجازی» در یک فایل آمده است.

NFT ها نیز در برنامه های Fidelity گنجانده شده است، که می گوید می تواند “یک بازار آنلاین برای خریداران و فروشندگان رسانه های دیجیتال، یعنی توکن هایی که وجود ندارند” راه اندازی کند، اما جزئیات بیشتر در مورد آن کمیاب است.

مربوط: گزارش هواوی می گوید زیرساخت فعلی نمی تواند متاورس را پشتیبانی کند

پرونده های اخیر Fidelity نشان می دهد که این شرکت از بازار نزولی شدید و رونق اخیر FTX در سال 2022 نمی ترسد و در عوض می خواهد دید و پیشنهادات خود را در Web3 افزایش دهد.

این شرکت اعلام کرد که سناتورهای الیزابت وارن، تینا اسمیت و ریچارد دوربین که از کریپتو متنفر هستند در 21 نوامبر محصولات بازنشستگی بیت کوین فیدلیتی (BTC) را به دلیل ماهیت “فرار، آشفته و آشفته” دارایی های رمزنگاری اعلام کردند.

یکی از سخنگویان Fidelity در آن زمان به کوین تلگراف گفت که این شرکت “همیشه برتری عملیاتی و حفاظت از مشتری را در اولویت قرار می دهد” و “رویدادهای اخیر” در صنعت کریپتو فقط “اهمیت استانداردها و حفاظت ها را برجسته می کند.”

همچنین لازم به ذکر است که در ماه اکتبر، Fidelity می خواست با استخدام 100 کارمند جدید، ارز دیجیتال خود را تقویت کند، برخلاف بسیاری از شرکت های رمزنگاری که امسال تعداد قابل توجهی از کارمندان خود را اخراج کردند.
نویسنده: Brian Quarmby

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉