استیبل کوین های تحت حمایت فیات را می توان برای پرداخت وثیقه در نیویورک بر اساس صورتحساب پیشنهادی استفاده کرد


یک قانونگذار نیویورک لایحه جدیدی را تصویب کرده است که پیشنهاد می کند برخی از استیبل کوین ها به عنوان پرداخت وثیقه پذیرفته شوند.

یک قانونگذار نیویورک لایحه جدیدی را تصویب کرده است که به استیبل کوین های متصل به دلار اجازه می دهد تا به عنوان شکل قانونی پرداخت برای اوراق ضمانت پذیرفته شوند.

این لایحه حزبی که در 10 می توسط لاتریس واکر دموکرات ایالت نیویورک ارائه شد، جزئیات روش های پرداخت وثیقه از قبل موجود، از جمله پول نقد، اوراق قرضه بیمه و کارت های اعتباری را ارائه می دهد و هدف آن افزودن «استیبل کوین های تضمین شده فیات» به لیست است.

لایحه 7024 مجمع نیویورک. منبع: Legiscan.

این لایحه به دنبال اصلاح قانون آیین دادرسی کیفری موجود در ایالت است تا دسته‌ای از دارایی‌های دیجیتالی را که با پول فیات وثیقه شده‌اند را شامل شود.

مشخص نیست که کدام «استیبل کوین‌های با پشتوانه فیات» در این دیدگاه جدید گنجانده می‌شوند و آیا استیبل کوین‌هایی توسط مقامات نیویورک پذیرفته می‌شوند یا خیر.

در 22 دسامبر 2022، دو ضامن وثیقه 250 میلیون دلاری در دادگاه فدرال منهتن به نمایندگی از موسس FTX سام بنکمن-فرید پرداخت کردند.

قرارداد وثیقه سام بنکمن-فرید. منبع: وزارت دادگستری

لایحه جدید کمتر از یک هفته پس از آن ارائه می‌شود که لتیسیا جیمز، دادستان کل نیویورک، مقررات جدیدی را در 5 می پیشنهاد کرد که به موجب آن دولت قدرت بیشتری بر مبادلات ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد.

قانون پیشنهادی به مقامات نیویورک اجازه می‌دهد احضاریه صادر کنند، جریمه‌های مدنی را برای شرکت‌های رمزنگاری که قوانین ایالتی را نقض می‌کنند، وضع کنند و شرکت‌هایی را که ادعا می‌شود در فعالیت‌های کلاهبرداری یا غیرقانونی شرکت دارند، تعطیل کنند.

مرتبط با: استیبل کوین ها باید در مقابل CBDC ها قابل برنامه ریزی باشند

در حالی که معرفی این لایحه نشان دهنده تمایل دولت ایالت نیویورک برای گنجاندن استیبل کوین ها در قانون آیین دادرسی کیفری است، جیمز در ماه های اخیر موضع سختی را در مورد ارزهای دیجیتال اتخاذ کرده است.

در 5 ژانویه، جیمز از الکس ماشینسکی، مدیر عامل سابق سلسیوس شکایت کرد و اخیراً، در 9 مارس، جیمز از صرافی رمزنگاری مستقر در سیشل Kuoin به دلیل فروش اوراق بهادار و کالاها بدون ثبت شکایت کرد.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه انباشته‌های ZK اتریوم می‌توانند قابلیت تعامل داشته باشند


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید