Fhenix در 9 ژوئیه میزبان روز ارزهای دیجیتال در EthCC خواهد بود


فهرست

  • Fhenix L2 میزبان روز Cryptocurrency در رویداد جانبی مورد انتظار EthCC 2024 است.
  • شرکت کنندگان در مورد تحولات FHE، ZKP و MPC در Web3 بحث خواهند کرد

Fhenix، یک Ethereum L2 پیشگام که از قراردادهای هوشمند خصوصی با رمزگذاری کاملاً هم شکل (FHE) محافظت می کند، جزئیات رویداد جانبی خود را در کنفرانس بزرگ ارزهای دیجیتال EthCC 2024 در بروکسل به اشتراک می گذارد. Phenix's Cryptoday در 9 جولای برگزار می شود.

Fhenix L2 رویداد جانبی مورد انتظار Cryptoday را در EthCC 2024 برگزار می کند.

Fhenix، یک اتریوم L2 که بازی را تغییر می دهد برای تراکنش های خصوصی که توسط فناوری FHE محافظت می شود، در رویداد جانبی عظیم خود در EthCC 2024 فراخوان خود را برای روز ارزهای دیجیتال اعلام کرد. تاکنون بیش از 1100 نفر برای این برنامه یک روزه ثبت نام کرده اند.

رویدادهای آس در بروکسل، Esq. روز رمزگذاری که در d'Auderghem 22 برگزار می شود، صحبت های مهمی از کارشناسان برجسته در برنامه نویسی وب 3 و توسعه کسب و کار خواهد داشت.

سخنرانان تایید شده برای این رویداد عبارتند از جاستین دریک، محقق ToM بنیاد اتریوم و اد فلتن، بنیانگذار Arbitrum.

شرکت‌کنندگان از Fhenix، Zama، StarkWare، RISC Zero، ZKSync، Gauntlet و Aztec نیز در مورد موفقیت‌ها و چالش‌های بخش‌های ZK و FHE بحث خواهند کرد.

شرکت کنندگان در مورد تحولات FHE، ZKP و MPC در Web3 بحث خواهند کرد

در طول این رویداد هفت ساعته، شرکت‌کنندگان می‌توانند در مجموعه‌ای از گفتگوها و پنل‌ها درباره رمزگذاری روی بلاک‌چین اتریوم (ETH) و EVM شرکت کنند. اینها شامل یک سخنرانی از تیم Fhenix در مورد هوش مصنوعی امن و خصوصی و یک میزگرد از نمایندگان Polygon، ZKSync و Fhenix در مورد تفاوت‌های بین فناوری ZK و FHE است.

فناوری حفظ حریم خصوصی با موارد استفاده روشن و کاربردهای عملی برای ZK، FHE و MPC، تمرکز همه بلندگوها خواهد بود.

روز کریپتوکارنسی به عنوان یک رویداد جانبی کنفرانس سالانه جامعه اتریوم EthCC که از ۸ تا ۱۱ جولای در بروکسل برگزار می‌شود، برگزار می‌شود.

این شامل سخنرانی‌ها، کارگاه‌ها و بحث‌های میزگرد برای گسترش دانش در مورد بلاک چین و موارد استفاده و نوآوری‌های هسته اتریوم است.

مپول های رمزگذاری شده توسط بنیاد اتریوم پوشش داده می شود و سایر گفتگوها و پنل های کلیدی موضوعاتی مانند بلاک چین های رمزگذاری شده سرتاسر و DeFi خصوصی را پوشش خواهند داد.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید