بنیانگذار Fetch.ai سکوت در مورد رد ادغام ASI Coinbase را می شکند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکنون صنعت انتظار دارد که اتحاد ابرهوش مصنوعی (ASI) بین Fetch.ai (FET)، SingularityNET (AGIX) و Ocean Protocol (OCEAN) در اول جولای راه اندازی شود. در تلاشی برای شفاف‌سازی جامعه، بنیانگذار Fetch.ai، همایون شیخ، برای روشن کردن نقش صرافی Coinbase در این فرآیند، وارد میدان شد.

مرتبط با

کوین بیس در اقدامی غیرمعمول اعلام کرد که قصد ندارد از ادغام توکن های سه گانه پشتیبانی کند. در پاسخ، همایون اظهار داشت که این مشکلی نیست زیرا صرافی‌های متمرکز (CEX) نیازی به فهرست کردن یا فهرست‌بندی مجدد FET ندارند. وی خاطرنشان کرد که این به این دلیل است که FET قبلاً در این پلتفرم ها فهرست شده است.

طبق ترتیبات ادغام، دو AGIX و OCEAN ابتدا با نرخ از پیش تعریف شده ای که قبلاً اعلام شده بود، در FET ادغام می شوند. از این پس، FET به یک توکن ASI تبدیل خواهد شد. به گفته بنیانگذار Fetch.ai، تیم گفتگو با Coinbase را باز کرده است و امیدوار است به زودی راه حل هایی دریافت کند.

او خاطرنشان کرد که اگرچه کوین‌بیس به جامعه گفت که صرافی اصلی آن از اتحاد پشتیبانی نمی‌کند، پلتفرم معاملاتی تایید کرد که مبادله‌ها از یکی از توکن‌های اتحاد به دیگری از طریق کیف‌پول‌های نگهبانی انجام می‌شود. همایون خاطرنشان کرد که پلتفرم های مختلف معاملاتی فرآیندهای خاص خود را برای حمایت از اتحاد ASI دارند.

مرتبط با

در نهایت، همایون اظهار داشت که بسیاری از صرافی ها از ادغام حمایت می کنند و روند طبق برنامه ادامه خواهد داشت. با توجه به عدم قطعیت در اکوسیستم، توکن های مربوطه در حال حاضر تحت فشار فروش شدید قرار دارند.

در زمان نگارش این مقاله، FET با 10.42 درصد کاهش در 24 ساعت به 1.45 دلار، AGIX با 9.14 درصد کاهش به 0.6118 دلار، و OCEAN با بیش از 9 درصد کاهش به 0.6092 دلار رسیده است.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید