واکشی هوش مصنوعی (FET) و SingularityNET (AGIX) ادغام در نهایت با هم می آیند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

خبرهای خوبی برای جامعه هوش مصنوعی (AI) در راه است که در نهایت شاهد ادغام توکن‌های Fetch.ai (FET) Ocean Protocol (OCEAN) و SingularityNET (AGIX) با ASI خواهیم بود. Fetch.ai این خبر را در حساب رسمی X خود اعلام کرد و اعلام کرد که ادغام از اول جولای آغاز خواهد شد.

فرآیندهای ادغام FET و AGIX

طبق این اعلامیه، فاز اول ادغام با پیوستن توکن‌های OCEAN AGIX و Ocean Protocol به FET قبل از انتقال به ASI آغاز می‌شود. با این حال، معاملات FET بدون وقفه باقی خواهد ماند تا فرآیند تغییر نام تجاری روان در پلتفرم هایی مانند CoinMarketCap و CoinGecko تضمین شود.

مرتبط با

تمرکز اصلی فاز 1 ثبت مبادلات و گردآورنده‌های داده و همچنین اطمینان از انتقال روان پس از شروع فرآیند تغییر نام تجاری است. همانطور که در به روز رسانی مشخص شد، این ادغام بدون عجله انجام می شود، زیرا این مرحله اساس فرآیند برندسازی مجدد را تشکیل می دهد.

نام‌ها و آرم‌های پروژه در 1 جولای به‌روزرسانی می‌شوند، در حالی که AGIX و OCEAN از مبادلات حذف خواهند شد. در همان روز، پلتفرم مهاجرت Singularity DAO در برنامه های غیرمتمرکز (dApps) در دسترس خواهد بود.

از سوی دیگر، فاز 2 بر استقرار ASI و مشارکت جامعه تمرکز خواهد کرد. در طول این مرحله، دارندگان سهام در اولویت قرار می گیرند و توکن های ASI در زنجیره های مختلف منتشر می شوند. در نهایت، با انتقال FET به ASI، قراردادهای انتقال جدید اجرا خواهد شد. نرخ تبدیل روی 1 AGIX به 0.433350 ASI، 1 OCEAN به 0.433226 ASI و 1 FET به 1 ASI تنظیم شده است.

مرتبط با

اتحاد ASI کاربران را در اولویت قرار می دهد

این تیم گفت که قراردادهای مهاجرت برای سال ها باز خواهند بود و اطمینان حاصل می شود که کاربران زمان کافی برای تبدیل توکن های خود را دارند. به طور خاص، افرادی که وجوه خود را در برنامه‌های مختلف یا staking قفل کرده‌اند، زمان کافی برای تبدیل دستی توکن‌های خود به ASI خواهند داشت.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید