بازی‌های Fenix ​​۱۵۰ میلیون دلار برای پشتیبانی از بازی‌های نسل بعدی بلاک چین جمع‌آوری می‌کند

بازی‌های Fenix ​​۱۵۰ میلیون دلار برای پشتیبانی از بازی‌های نسل بعدی بلاک چین جمع‌آوری می‌کند


کریس کو، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران بازی‌های Fenix، Fenix ​​Games را «مانند یک صندوق VC» می‌بیند تا نسل بعدی بازی‌های بلاک چین را تقویت کند.

ناشر بازی Web3 Fenix ​​Games 150 میلیون دلار سرمایه برای خرید، سرمایه گذاری و توزیع بازی های بلاک چین جمع آوری کرده است. این صندوق برای ایجاد یک شرکت منتشر کننده بازی به طور خاص برای محبوب کردن بازی های بلاک چین استفاده می شود.

رسانه خبری محلی Jinse گزارش داد که آخرین دور تأمین مالی Fenix ​​Games شاهد مشارکت سرمایه گذارانی از جمله گروه Phoenix و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Cypher Capital مستقر در دبی بوده است. کریس کو، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران بازی‌های Fenix، که قبلاً بازی‌های اسطوره‌ای را رهبری می‌کرد، Fenix ​​Games را “مانند یک صندوق VC” برای پرورش نسل بعدی بازی‌های بلاک چین می‌بیند.

کو با به اشتراک گذاشتن جزئیات برنامه بازی پس از تامین مالی، گفت:

ما در واقع با سرمایه بزرگی برای سرمایه گذاری در این استودیوهای (نسل بعدی بازی) شروع خواهیم کرد. ما همچنین در نظر داریم از ترازنامه خود برای خرید تعدادی از بازی های موجود در فضای Web2 برای ساختن یک نمونه کار استفاده کنیم.

کو همچنین تاکید کرد که بازار بازی های بلاک چین مانند بازی های ویدیویی سنتی مانند کنسول های بازی و بازی های موبایل وجود ندارد. استراتژی Fenix ​​Games در آینده توسعه اکوسیستم بازی از طریق ابتکارات انتشار آن است.

مربوط: بازی های رمزنگاری برای موفقیت باید سرگرم کننده باشند – پول مهم نیست

Jack O’Holleran، مدیر عامل Skale، یک شبکه چند زنجیره‌ای مبتنی بر اتریوم که بازی‌های Web3 را قدرت می‌دهد، گفت که مدل همیشه در حال تکامل GameFi می‌تواند شرکت‌های بازی‌سازی AAA امروزی را شبیه به آجیل‌ها کند.

با این حال، یافتن یک مدل GameFi پایدار همچنان یک چالش است. تجربه کاربری به دلیل هزینه های بالای گاز و پیچیدگی فنی مرتبط با خرید، مالکیت و تجارت NFT یکی از بزرگترین چالش ها در صنعت است.


نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉