جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، پیام مهمی برای بازارهای ارزهای دیجیتال می دهد


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) پیامی انتقادی داد که پیامدهای مهمی برای بازارهای ارزهای دیجیتال خواهد داشت.

پاول در پنلی که کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا و روبرتو کامپوس نتو، رئیس بانک مرکزی برزیل نیز حضور داشتند، سخنرانی کرد.

پاول گفت که فدرال رزرو در مبارزه مداوم خود با تورم “پیشرفت بسیار زیادی” داشته است. اما پاول تاکید کرد که شواهد بیشتری از پیشرفت پایدار قبل از بررسی هرگونه کاهش در نرخ بهره مورد نیاز است.

این اظهارات در حالی مطرح می شود که بازارها به دلیل کاهش تورم و کاهش تدریجی نرخ بهره توسط بانک های مرکزی دیگر مانند بانک مرکزی اروپا، بانک مرکزی فدرال رزرو را زیر نظر دارند.

در اوایل سال جاری، سرمایه گذاران انتظار داشتند که حداقل 6 کاهش نرخ بهره فدرال رزرو هر کدام یک چهارم واحد باشد. قیمت بازار برای منعکس کردن دو کاهش، یکی در سپتامبر و دیگری قبل از پایان سال تعدیل شده است.

بازار کریپتو واکنش نشان می دهد

بازارهای ارزهای دیجیتال که به دلیل حساسیت خود نسبت به شاخص های کلان اقتصادی شناخته می شوند، توجه ویژه ای به اظهارات پاول داشتند. بیت کوین در 24 ساعت گذشته با 3.36 درصد کاهش به 60349 دلار رسید.

چندین ارز رمزنگاری شده نیز در وضعیت قرمز معامله می‌شوند و ضررهای آن بین 2 تا 13 درصد است. به دنبال اظهارات پاول در مورد اقتصاد، به نظر می رسد که احساسات بدتر شده است.

بازارها اندکی احتمال کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو را در نشست کمیته بازار باز فدرال (FOMC) در سپتامبر کاهش دادند. این احتمال هنوز حدود 65 درصد است.

بر اساس گزارش گلس‌نود، در آینده برای اقدام قیمت بیت کوین، شکستن به زیر 58000 تا 60000 دلار باعث می‌شود تعداد قابل توجهی از دارندگان کوتاه‌مدت (STH) پول خود را از دست بدهند و زیر میانگین متحرک 200 روزه معامله کنند. فعالیت قیمت بین 60000 تا 64000 دلار به الگوی جانبی فعلی تردید بازار ادامه می دهد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید