Federal judge bars SBF from contacting FTX and Alameda employees, using Signal

قاضی فدرال SBF را از ارتباط با کارمندان FTX و Alameda با استفاده از سیگنال منع کرد


سام بنکمن-فرید همچنین ممکن است به عنوان بخشی از شرایط وثیقه خود از دسترسی به وجوه FTX و Alameda منع شود و یک قاضی این موضوع را در جلسه استماع در فوریه بررسی خواهد کرد.

یک قاضی فدرال که ریاست پرونده جنایی علیه مدیر عامل سابق FTX، سام بنکمن-فرید را بر عهده داشت، دستور داد که او هیچ گونه تماسی با کارمندان فعلی یا سابق صرافی به عنوان بخشی از شرایط وثیقه خود نداشته باشد.

قاضی لوئیس کاپلان از ناحیه جنوبی نیویورک در حکمی در تاریخ 1 فوریه گفت که بنکمن-فرید از برقراری ارتباط با کارمندان فعلی یا سابق FTX یا Alameda Research “مگر در حضور وکیل” منع خواهد شد. منتشر شد. او در تمام مدت دادگاهش با قرار وثیقه آزاد شد. کاپلان اضافه کرد که به عنوان بخشی از تصمیم خود، SBF نمی‌تواند از طریق برنامه‌های پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده مانند سیگنال با کسی ارتباط برقرار کند – دادستان‌ها در پرونده‌های قبلی ادعا کرده بودند که مدیر عامل سابق FTX از این برنامه برای دسترسی به راین میلر، مشاور عمومی FTX ایالات متحده استفاده کرده است.

«اطلاعات انکارناپذیری که دیوان در مورد ماهیت و جدی بودن خطر در اختیار دارد. [. . .] خلق شده توسط [defendant’s continued] شرایط کنونی از زمان آزادی کاپلان به طور قابل توجهی تغییر کرده است و به نظر می رسد که تهدیدی مادی برای تماس نامناسب با شاهدان احتمالی وجود دارد.» “از نظر دادگاه، این خطر به اندازه کافی روشن و قانع کننده است تا اعمال شرایط اضافی را تا زمانی که استدلال کامل ارجاعات متقابل ظاهر شود، تضمین کند.”

به گفته کاپلان، SBF در پس تصمیمات برای حذف خودکار ارتباطات Slack و Signal بین کارمندان FTX و Alameda از سال 2021 بود و به کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda گفت که بدون مستندات مناسب، ایجاد هرگونه اقدام قانونی بالقوه دشوارتر خواهد بود. او همچنین به پیام‌های سیگنال با میلر و روش‌های دیگر ارتباط با «سایر کارمندان فعلی و سابق FTX» در تصمیم خود اشاره کرد.

قاضی هنوز تصمیم نگرفته است که آیا SBF همچنین می تواند از دسترسی به وجوه FTX و Alameda به عنوان بخشی از شرایط وثیقه جلوگیری کند. وزارت دادگستری در پرونده ای در 30 ژانویه استدلال کرد که Bankman-Fried با جان ری، مدیر عامل FTX تماس گرفت تا راه های دسترسی به وجوه شرکت را مورد بحث قرار دهد. قاضی کاپلان گفت که در جلسه 7 فوریه به بحث های مربوط به این موضوع گوش خواهد داد.

مربوط: شرکت خواهر FTX Alameda Research از Voyager Digital به مبلغ 446 میلیون دلار شکایت کرد

محاکمه بانکمن-فرید قرار است در ماه اکتبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک آغاز شود، جایی که او با هشت اتهام از جمله کلاهبرداری با سیم روبرو است. دعوای ورشکستگی FTX همچنین در ناحیه دلاور ادامه دارد، جایی که بدهکاران اخیراً درخواست احضاریه برای اطلاعات و اسناد از اعضای خانواده SBF کرده اند.


نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉