بیانیه مهم فدرال رزرو بازار کریپتو را تکان داد. بعدش چی؟


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، در روز دوشنبه به 58528 دلار سقوط کرد که شدیدترین کاهش آن از اواسط آوریل است، زیرا بدبینی های مداوم نسبت به تعداد کاهش نرخ بر احساسات کریپتو تاثیر گذاشته است.

سقوط این ارز دیجیتال در اوایل این هفته در بحبوحه شک و تردیدها در مورد محدوده فدرال رزرو برای کاهش سریع نرخ بهره از بالاترین سطح دو دهه اخیر رخ داد.

در میان وضعیت فعلی بازار، مقامات فدرال رزرو اخیراً نظرات مهمی را ارائه کرده اند که پیامدهای قابل توجهی برای ارزهای دیجیتال خواهد داشت.

میشل بومن، رئیس فدرال رزرو روز سه شنبه گفت که هنوز زمان مناسبی برای شروع کاهش نرخ بهره نیست و امیدها برای کاهش نرخ بهره در ایالات متحده را کاهش می دهد. وی همچنین اظهار داشت که در صورت عدم کاهش تورم، افزایش نرخ سود را در نظر خواهد گرفت.

مرتبط با

این اظهارات نشان دهنده روحیه حاکم در بانک مرکزی است. در هفته‌های اخیر، اکثر سیاست‌گذاران گفته‌اند که انتظار دارند تورم به هدف ۲ درصدی فدرال رزرو بازگردد، اما به شواهد بیشتری نیاز دارند.

شاخص‌های S&P 500 و Nasdaq 100 به دنبال اظهارات میشل بومن، رئیس فدرال رزرو، سود خود را از بین بردند.

در اینجا نحوه واکنش بازار ارزهای دیجیتال است

اما بیت کوین و ارزهای دیجیتال پاسخی خاموش و به سختی متحرک منتشر کرده اند. بیت کوین روز سه شنبه به بالای 62000 دلار رسید و به 62400 دلار رسید.

کریپتوکارنسی‌ها نیز عموماً بالاتر بودند، با تعداد انگشت شماری از دارایی‌های رمزنگاری‌شده در زمان چاپ در سبز رنگ. سکه با مضمون قورباغه Pepe با 9 درصد افزایش و Dogwifhat (WIF) نیز 7.30 درصد افزایش یافت. Notcoin (NOT) در همان بازه زمانی 13 درصد افزایش یافت.

اگرچه بیت کوین اندکی پایین تر بود، اما بیت کوین در 24 ساعت گذشته حرکت کمی داشت و 0.97 درصد رشد کرد و به 61595 دلار رسید.

مرتبط با

بیت کوین در ماه مارس به 73798 دلار رسید اما در این سه ماهه از سرمایه گذاری های سنتی مانند سهام، اوراق قرضه و طلا عقب ماند. میانگین متحرک 200 روزه، که در حال حاضر حدود 57738 دلار است، به عنوان یک منطقه حمایتی بالقوه برای قیمت در صورت کاهش بیشتر در نظر گرفته شده است.

در روزهای آینده، سرمایه گذاران و فعالان بازار به نظارت دقیق تصمیمات سیاست فدرال رزرو و تاثیر آن بر ارزهای دیجیتال ادامه خواهند داد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید