تحقیقات FEC پس از «اعتراف» SBF به اهدای پول سیاه انجام شد

تحقیقات FEC پس از «اعتراف» SBF به اهدای پول سیاه انجام شد


سام بنکمن-فرید قبلاً در مصاحبه ای با تیفانی فونگ، وبلاگ نویس کریپتو، گفته بود که کمک های جمهوری خواه او “تاریک” است.

یک گروه ناظر خواستار تحقیق در مورد کمک‌های سیاسی سام بنکمن-فرید شده است و ادعا می‌کند که مدیر عامل سابق FTX زیر میز «اعتراف» کرده است که ده‌ها میلیون دلار به جمهوری‌خواهان با نقض قوانین فدرال اهدا کرده است.

Citizens for Responsibility and Ethics in Washington (CREW) در 8 دسامبر با استناد به نظراتی که Bankman-Fried در مصاحبه با کریپتو وبلاگ نویس Tiffany Fong در یوتیوب در 16 نوامبر ارسال کرد، به کمیسیون انتخابات فدرال شکایت کرد. FEC شکایتی را ثبت کرد. در 29 نوامبر

CREW در شکایات خود استدلال کرد که اهداکنندگان ثروتمند اغلب از تصمیم Citizen United سوء استفاده می‌کنند و با استفاده از واسطه‌ها از قوانین فدرال افشاگری فرار می‌کنند و ادعا می‌کنند که نمی‌دانند وجوه به کجا ختم می‌شود، اما اعتراف بانکمن-فرید این انکار منطقی را باطل کرد. همانطور که معاون ارشد و مشاور کل خدمه، دونالد شرمن اظهار داشت:

بانکمن-فرید قسمت آرام را با صدای بلند گفت. او اعتراف کرد که قوانین فدرال را که برای اطمینان از شفافیت آمریکایی ها در این انتخاب های مالی طراحی شده بود، نقض کرده است و اکنون باید پاسخگو باشد.

CREW از FEC خواسته است که این تخلف را بررسی کند و هرگونه اقدام مناسب مانند ارجاع به وزارت دادگستری برای تعقیب کیفری را انجام دهد.

این گروه بانکمن-فرید را به “نقض مستقیم و جدی قانون کمپین انتخاباتی فدرال” متهم کرد که مستلزم افشای منبع کمک های سیاسی بیش از 200 دلار در سال است.

مربوط: بانکمن-فرید FTX برای مواجهه با تحقیقات دستکاری بازار، دو کوون وارد عمل می شود

در مصاحبه ای با فونگ در 16 نوامبر، Bankman-Fried ادعا کرد که “کم و بیش کمک های مالی یکسانی به هر دو طرف داده است” و با توجه به اینکه این دومین اهدا کننده بزرگ دموکرات ها است، طبق گفته OpenSecrets، به نظر می رسد که این کمک های مالی را پوشش داده است. بخش قابل توجهی از کمک های مالی “تاریک”. مقدار پول.

SBF گفت: «همه کمک‌های جمهوری‌خواه من مبهم بود.

“این به دلیل دلایل نظارتی نبود، زیرا اگر شما به جمهوری‌خواهان کمک مالی کنید، خبرنگاران دیوانه می‌شوند، همه آنها فوق لیبرال هستند. و من نمی‌خواستم این دعوا را داشته باشم.”

Bankman-Fried از زمان رسوایی خود به نوعی تور عذرخواهی رفته است و چندین بار ظاهر شده است، از جمله مصاحبه با DealBook Summit نیویورک تایمز و صبح بخیر آمریکا، و فضاهای متعدد توییتر.

او بارها مدعی شده است که این مصاحبه ها را برخلاف توصیه وکلایش انجام داده است که به او توصیه کرده اند توجه ها را به سمت خود جلب نکند و چیزی نگوید تا اظهاراتش او را به آب داغی نبرد.


نویسنده: Luke Huigsloot

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉