FDIC قصد دارد 4 میلیارد دلار از سپرده‌های رمزنگاری Signature را در اوایل هفته آینده بازپرداخت کند – Martin Gruenberg


نلی لیانگ، معاون وزیر امور مالی داخلی در وزارت خزانه داری، در همان جلسه گفت که او معتقد نیست که ارز دیجیتال «نقش مستقیم» در شکست بانک ها داشته باشد.

مارتین گرونبرگ، رئیس شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده، گفت که FDIC قصد دارد تا اوایل آوریل تقریباً 4 میلیارد دلار سپرده مرتبط با تجارت بانکداری دارایی دیجیتال Signature Bank را بازگرداند.

در جلسه استماع کمیته خدمات مالی ایالات متحده در 29 مارس که در مورد واکنش‌های تنظیم‌کننده‌های فدرال به ورشکستگی‌های اخیر بانکی تحقیق می‌کرد، گرونبرگ گفت سپرده‌هایی که در مناقصه شرکت تابعه New York Community Bancorp برای Signature لحاظ نشده‌اند، «اوایل هفته آینده» بازگردانده می‌شوند. “- حدود 4 میلیارد دلار به دارایی های دیجیتال وابسته است. گزارش‌ها حاکی از آن است که اگر سپرده‌گذاران وجوه خود را جابجا نکنند، FDIC تمام حساب‌های مرتبط با رمزنگاری را که بخشی از قرارداد NYCB نیستند، تا 5 آوریل خواهد بست.

مارتین گرونبرگ، رئیس FDIC در جلسه استماع کمیته خدمات مالی ایالات متحده در 29 مارس سخنرانی می کند.

به گفته Gruenberg، Signet، پلتفرم پرداختی که همراه با سپرده‌های دارایی دیجیتال Signature در پیشنهاد NYCB گنجانده نشده بود، به گفته Gruenberg “اکنون در حال بازاریابی است” برای خریداران بالقوه. FDIC، همراه با تنظیم‌کننده‌های مالی نیویورک، این بانک دوستدار رمزنگاری را در 12 مارس تعطیل کردند، به این دلیل که پس از شکست بانک سیلیکون ولی و بانک سیلورگیت، اقتصاد ایالات متحده خطراتی را تهدید می‌کرد.

نلی لیانگ، معاون وزیر خزانه داری ایالات متحده، گفت که او معتقد نیست که رمزارزها “نقش مستقیمی” در شکست بانک Signature یا Silicon Valley داشته اند.

من می‌دانم که Signature فعالیت‌های مرتبط با دارایی‌های دیجیتالی دارد، اما فکر نمی‌کنم این موضوع واقعی باشد. [cause]”

جلسه استماع 29 مارس دومین باری بود که لیانگ، گرونبرگ و معاون نظارت فدرال رزرو، مایکل بار، پس از ورشکستگی سه بانک بزرگ ایالات متحده با قانونگذاران صحبت کردند. کمیته بانکی سنا در 28 مارس جلسه استماع برگزار کرد و گرونبرگ گفت بانک سیلورگیت به اندازه کافی ریسک هایی را که منجر به شکست آن شده بود مدیریت نکرده است.

مرتبط با: گزارش: ایالات متحده راه هایی را برای تضمین سپرده های بانکی 18 تنی کشور بررسی می کند

در حالی که به نظر می رسد برخی از قانونگذاران و رگولاتورها به روابط بانک ها با شرکت های دارایی دیجیتال اشاره می کنند، بسیاری از این انجمن به عنوان ناعادلانه انتقاد کردند. بارنی فرانک، عضو سابق هیئت مدیره مجلس نمایندگان و امضاء، گفته می‌شود که می‌خواهد یک “پیام بسیار قوی ضد رمزنگاری” ارسال کند و ادعا کرد که مقامات در زمان تعطیلی بانک هیچ مشکلی در پرداخت بدهی نداشتند.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *