FDIC شکست Signature Bank را به مدیریت ضعیف و عدم نقدینگی نسبت می دهد


FDIC هیئت مدیره و مدیریت SBNY را به دنبال “رشد بی حد و حصر” با استفاده از سپرده های بیمه نشده بدون اجرای استراتژی های مدیریت ریسک نقدینگی متهم کرد.

ارزیابی پس از مرگ شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده (FDIC) از بانک امضای نیویورک (SBNY) مدیریت ضعیف و شیوه های مدیریت ریسک ناکافی را به عنوان علت اصلی سقوط بانک نشان داد.

Signature Bank در 12 مارس توسط قانونگذاران فدرال تعطیل شد تا از اقتصاد ایالات متحده محافظت کند و اعتماد عمومی به سیستم بانکی را تقویت کند. FDIC برای رسیدگی به فرآیند بیمه منصوب شد.

در 29 آوریل، گزارش FDIC در مورد این موضوع تأکید کرد که ورشکستگی بانک‌های بزرگ ایالات متحده (بانک سیلورگیت و بانک سیلیکون ولی) منجر به از دست رفتن نقدینگی به دلیل جریان سپرده‌ها شد. سردبیر همچنین بیان کرد:

با این حال، علت اصلی شکست SBNY سوء مدیریت بود. مدیریت SBNY شیوه های حاکمیت شرکتی خوب را در اولویت قرار نداد، همیشه نگرانی های حسابرس FDIC را در نظر نگرفت، و همیشه هنگام پرداختن به توصیه های حسابرسی FDIC (SR) پاسخگو یا به موقع نبود.

FDIC هیئت مدیره و مدیریت SBNY را به دنبال “رشد بی حد و حصر” با استفاده از سپرده های بیمه نشده بدون اجرای استراتژی های مدیریت ریسک نقدینگی متهم کرد. آخرین میخ در تابوت برای Signature Bank زمانی بود که نتوانست نقدینگی مورد نیاز برای رسیدگی به درخواست‌های برداشت بزرگ را مدیریت کند.

همبستگی قیمت سهام SBNY با رویدادهای صنعت کریپتو. منبع: FDIC

این گزارش همچنین نشان داد که Signature Bank اغلب از رسیدگی به نگرانی های FDIC یا اجرای توصیه های حسابرسی تنظیم کننده امتناع می کند. از سال 2017، FDIC نامه های حسابرسی متعددی را به SBNY ارسال کرده است که به انتقاد از مقررات، حسابرسی یا مدیریت ریسک، همانطور که در زیر نشان داده شده است، اشاره کرده است.

SR های پیشنهادی از نامه های حسابرسی بررسی هدفمند که در زمان شکست SBNY در حال انجام بودند. منبع: FDIC

به دلیل عدم انطباق با توصیه‌ها، FDIC رتبه بندی مؤلفه نقدینگی SBNY را از سال 2019 به «3» کاهش داد و بر نیاز به بهبود شیوه‌های مدیریت صندوق تأکید بیشتری داشت.

مرتبط با: رئیس NYDFS می‌گوید «مضحک» است که فکر کنیم سقوط Signature Bank به ارزهای دیجیتال مرتبط است

گزارش شده است که دو نهاد دولتی قبل از سقوط بانک سیگنیچر را به دلیل پولشویی مورد بررسی قرار دادند. گزارش 15 مارس نشان داد که وزارت دادگستری در حال بررسی این بانک برای پولشویی احتمالی است.

علاوه بر این، تحقیقات موازی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار گزارش شده است. با این حال، هنوز مشخص نیست که چگونه تحقیقات به بسته شدن بانک کمک کرد.

مجله: چه اتفاقی برای EOS افتاد؟ جامعه برای یک بازگشت غیرمنتظره تیراندازی می کند
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید