“پدر آی پاد” به لجر کمک می کند تا کیف پول رمزنگاری سرد جدیدی بسازد


تونی فادل، مرد پشت دستگاه‌های iPod، iPhone و Nest Thermostat، در حال همکاری با شرکت بزرگ کیف‌پول‌های رمزنگاری Ledger برای ایجاد یک کیف پول سرد جدید است.

ارائه دهنده کیف پول سخت افزاری لجر که به خاطر دستگاه های ذخیره سازی سرد خود معروف است، هفتمین کیف پول رمزنگاری خود را با همکاری خالق آی پاد اصلی معرفی کرد.

تونی فادل، مخترع مدل نمادین آی پاد کلاسیک، با لجر همکاری کرد تا به این شرکت کمک کند تا آخرین کیف پول خود را که به نام Ledger Stax شناخته می شود، طراحی کند. این شرکت این خبر را در 6 دسامبر در رویداد توسعه دهندگان Ledger Op3n Web3 دوسالانه Ledger در پاریس منتشر کرد.

کیف پول سخت‌افزاری جدید لجر، دستگاهی به اندازه کارت اعتباری است که شامل نمایشگر بزرگ جوهر E، لمس خازنی، پشتیبانی از بلوتوث، شارژ بی‌سیم و غیره است.

برای اولین بار در خط تولید Ledger، Stax شامل یک نمایشگر منحنی E Ink است که می تواند برای نمایش نام مالک یا سایر اطلاعات کیف پول، درست مانند ستون فقرات یک کتاب، استفاده شود. این دستگاه همچنین مجهز به آهنرباهایی است که به کاربران اجازه می دهد تا ذخیره سازی چندین دستگاه مشابه را سازماندهی کنند و آنها را به ترتیب “انباشته” کنند، از این رو Ledger Stax نامیده می شود.

هنگام طراحی دستگاه، فادل در نظر گرفت که یک انبوه پول نقد مدرن چگونه خواهد بود. یکی از سخنگویان لجر به کوین تلگراف گفت: “او به دو روش فکر کرد: ستون فقرات دستگاه مانند نوار دور پشته ای از سکه ها است که به شما نشان می دهد چه چیزی داخل آن است و می توانید آنها را با استفاده از آهن ربا روی هم قرار دهید.”

کیف پول سخت افزاری Ledger Stax. منبع: دفترچه یادداشت

فادل که روی سه نسل اول آیفون کار می کرد، Ledger Stax را با همکاری شرکت طراحی صنعتی Layer طراحی کرد. ما باید کاربر پسند باشیم… نه! «پدر آی‌پاد» می‌گوید که این ابزاری «خوش‌کننده برای کاربر» است که امنیت دارایی‌های دیجیتال را برای بقیه ما، نه فقط افراد حرفه‌ای، به ارمغان می‌آورد.

بر اساس این اعلامیه، Ledger Stax در سه ماهه اول سال 2023 در دسترس خواهد بود و مشتریان هم اکنون می توانند این کیف پول را در وب سایت رسمی لجر پیش خرید کنند. در آینده، آن را از خرده فروشان انتخابی مانند BestBuy در ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

یکی از سخنگویان لجر به کوین تلگراف گفت که قیمت کیف پول Ledger Stax 279 دلار است. این دستگاه بسیار گرانتر از کیف پول قبلی لجر، Ledger Nano S Plus است. Nano S Plus که به طور رسمی در آوریل 2022 عرضه شد، در زمان نگارش این مقاله 79 دلار قیمت دارد. نسخه قبلی، نانو ایکس، 149 دلار قیمت دارد.

مربوط: بایننس با سرمایه گذاری جدید در صنعت کیف پول سخت افزاری حرکت می کند

به گفته لجر، آخرین محصول کیف پول آن برای تسهیل تعامل و امضا با یک صفحه نمایش لمسی و یک صفحه نمایش بزرگتر طراحی شده است. نماینده شرکت گفت: “به جای تغییر هر چیزی، Ledger Stax با اجازه دادن به مشتریان برای انتخاب تجربه ای که می خواهند، به طیف محصولات ما اضافه می کند.”


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید