برد 5 هفته ای فانتوم در خطر است – آیا قیمت FTM 35 درصد از دست می دهد؟


بازار FTM پس از بهبود 230 درصدی در پنج هفته، بیش از حد خرید شد. علاوه بر این، با توجه به داده های فنی، حرکت سکه در مقایسه با رونق قیمت کاهش می یابد.

قیمت فانتوم (FTM) به دلیل شکاف فزاینده بین قیمت و شتاب آن در هفته‌های اخیر در خطر عقب نشینی در ماه فوریه است.

قیمت FTM پس از نقشه راه 2023 کرونژ 230 درصد افزایش یافت

قیمت FTM در پنج هفته گذشته 230 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در فوریه 0.61 دلار معامله می شود. این رالی به عنوان بخشی از بهبود گسترده تر بازار کریپتو رخ داد، اما به دلیل هیاهوی ایجاد شده توسط آندره کرونژ، از دارایی های برتر ارزهای دیجیتال بهتر عمل کرد. .

Cronje یکی از بنیانگذاران و معمار بلاک چین لایه 1 Fantom است. در 26 دسامبر 2022، توسعه‌دهنده نامه‌ای منتشر کرد که در آن درباره اهداف و اولویت‌های اکوسیستم فانتوم برای سال 2023 بحث می‌کرد، از جمله قصدش برای اجازه دادن به توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیرمتمرکز برای کسب 15 درصد از درآمد شبکه.

پس از ارسال نامه کرونژ به تیم بنیاد فانتوم، قیمت FTM برای پنج هفته متوالی افزایش یافته است.

نمودار قیمت هفتگی FTM/USD. منبع: TradingView

به نظر می رسد FTM/USD هفته منتهی به 5 فوریه را با حداقل 25 درصد سود با کمک Cronje به پایان برساند. جدیدترین سریال توییتر این 13 دلیل را نشان می دهد که چرا فانتوم در سال 2023 یکی از برترین بلاک چین های سطح 1 خواهد بود.

تکنیک های قیمت فانتوم به اصلاح پیش رو اشاره دارد

با این حال، ادامه روند صعودی FTM به دلیل تعصب نزولی فزاینده بین افزایش قیمت و شتاب نزولی آن، در خطر پایان یافتن است.

در نمودار روزانه، FTM/USD از اواسط ژانویه به بالاترین حد خود رسیده است، در حالی که شاخص قدرت نسبی (RSI) اوج های پایین تری داشته است. به عنوان یک قانون تحلیل تکنیکال، چنین اختلافی به این معنی است که حرکت صعودی کند شده است.

نمودار قیمت روزانه FTM/USD که روند نزولی را نشان می دهد. منبع: TradingView

علاوه بر این، RSI بالای 70 باقی می ماند، که نشان می دهد FTM “بیش از حد خرید شده است”. همچنین به روند صعودی کوتاه مدت و احتمال حرکت جانبی یا نزولی قیمت در روزهای آینده اشاره می کند.

موارد مرتبط: بازدیدهای سریع Crypto: 8 گام ساده برای رسیدن به چندین برنده هفتگی

در نتیجه، با توجه به سابقه اخیر سطح به عنوان مقاومت، خطر سقوط FTM به سمت 0.42 دلار یا 35 درصد از سطح قیمت فعلی وجود دارد. همچنین، بسته شدن زیر 0.42 دلار می تواند میانگین متحرک نمایی 200 روزه FTM (EMA 200 روزه؛ موج آبی) را در 0.38 دلار به عنوان هدف نزولی بعدی مشخص کند.

نمودار قیمت روزانه FTM/USD. منبع: TradingView

به طور کلی، فانتوم تا زمانی که بالاتر از میانگین متحرک نمایی 200 روزه و متحرک نمایی 50 روزه (موج قرمز) باشد، صعودی باقی می ماند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: Yashu Gola

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید