Fantom (FTM) در 24 ساعت 30٪ افزایش یافت – دلیل افزایش چیست؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Fantom (FTM)، یک پروتکل لایه 1 متمرکز بر اجرای سریع و مقرون به صرفه تراکنش، اخیراً افزایش قابل توجه 30٪ در ارزش توکن خود را در یک روز تجربه کرده است.

Phantom شاهد بهبودی شدید از پایین ترین سطح 0.637 دلاری در 15 مه بود، زیرا بازارهای ارزهای دیجیتال با توجه به داده های تورم کمتر از حد انتظار ایالات متحده بهبود یافتند. این افزایش تا زمانی که این خبر منتشر شد ادامه یافت و فانتوم به بالاترین قیمت روزانه 0.834 دلار رسید.

در زمان نگارش این مقاله، FTM با 26.21 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.828 دلار رسیده است. حجم معاملات 24 ساعته نیز با 315 درصد افزایش به 497 میلیون دلار رسید.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه FTM/USD، با حسن نیت: TradingView

این افزایش فقط یک افزایش تصادفی نیست، بلکه نتیجه پیشرفت‌های خاص در اکوسیستم Fantom و بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال است.

ظهور Fantom ممکن است به دلیل پیشرفت های ملموس در زیرساخت شبکه باشد. این پلتفرم سخت در حال کار بر روی ارتقاهایی است که مقیاس پذیری شبکه را افزایش می دهد.

در 14 مه، Fantom کنترل پنل ارتقاء اپرا را معرفی کرد، با تایید کننده‌های اپرا که گره‌های خود را ارتقا می‌دهند تا با فناوری سونیک مجهز شوند.

یکی از پروژه های کلیدی فانتوم برای سال 2024 ارتقاء زنجیره اپرا با آخرین فناوری سونیک است.

هدف این ارتقا، بهبود مقیاس پذیری شبکه از طریق دو پیاده سازی جدید است: ماشین مجازی فانتوم (FVM) و یک سیستم ذخیره سازی جدید برای زنجیره اپرا فانتوم. در نهایت، هدف از این ارتقا تبدیل فانتوم به یکی از بلاک چین های یکپارچه با بالاترین عملکرد است.

همانطور که قبلا ذکر شد، جهش فانتوم تنها نبود. حرکت گسترده تر در بازارهای رمزنگاری، به ویژه افزایش ارزش بیت کوین، بر ارزهای دیجیتال مختلف از جمله FTM تأثیر گذاشته است.

بیت کوین همراه با بازارها در روز چهارشنبه افزایش یافت زیرا شاخص قیمت مصرف کننده در آوریل نشان داد که تورم نسبت به ماه قبل کاهش یافته است. بر اساس گزارش CoinMarketCap، قیمت این ارز دیجیتال 6 درصد افزایش یافت و به 66243 دلار رسید – بزرگترین روز رشد آن از 25 مارس.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید