NFT های مناسب خانواده، نسل بعدی جوانان را به Web3 می آورند

NFT های مناسب خانواده، نسل بعدی جوانان را به Web3 می آورند


ایجاد NFT های مناسب برای خانواده به یک نیاز در این زمینه تبدیل می شود زیرا ابزارها و ویژگی های Web3 در بسیاری از جوامع شناخته شده Web2 ادغام می شوند.

توکن‌های تغییرناپذیر (NFT) همچنان یک نیروی مسلط در فضای Web3 برای هدایت نوآوری و پذیرش هستند. همانطور که این زمینه به سمت پذیرش جریان اصلی حرکت می کند، به جمعیت شناسی جدیدی از جمله افراد خردسال خواهد رسید.

اخیراً، شرکت‌های سرگرمی معروف مانند دیزنی که عمدتاً به کودکان خدمات می‌دهند، به اعضای تیمی که در حوزه رمزنگاری باهوش هستند، گسترش یافته و با شبکه بلاک چین Polygon شریک شده‌اند.

چنین تحولاتی نشانه ورود قریب الوقوع به دنیای وب 3 است، اما سؤالات بزرگی مطرح می شود، از جمله اینکه اگر قرار باشد محتوای Web3 برای کوچکترها ایجاد شود، چگونه NFT برای کودکان مناسب می شود؟ یا اینکه مالکیت واقعی در مورد افراد زیر سن قانونی چگونه عمل می کند؟

کوین تلگراف با جرمی فیشر، بنیانگذار و هنرمند Lucky Ducky، یک مجموعه NFT مناسب خانواده، در مورد چگونگی ایجاد محتوای Web3 برای کودکان و وارد کردن آنها به نسل بعدی تعاملات دیجیتال صحبت کرد.

در حالی که مواردی از NFT استفاده شده و حتی توسط بچه هایی مانند دختر 9 ساله ای که عاشق گربه ها شد و NFT گربه ای جمع آوری کرد وجود دارد، فیشر معتقد است که هنوز این والدین هستند که باید در سنین پایین مورد توجه قرار گیرند. از کدام پروژه ها حمایت می شود؟

او می‌گوید: «این مانند حمایت از استودیوی تولید مورد علاقه‌تان در روزهای اول است.

ما فکر می کنیم که خرید و فروش باید توسط بزرگسالان انجام شود. محصولات زیادی وجود دارند که می توانند پس از ایجاد و تامین بودجه مجموعه، مفهوم را ترک کنند.

فیشر می‌گوید که شخصیت‌های Lucky Ducky NFT همگی شخصیت‌هایی از یک مجموعه انیمیشن خانوادگی جدید هستند. برای بچه‌ها، او می‌گوید برنامه‌های محبوب بچه‌ها راه‌های عالی برای ترویج مفاهیم Web3 و «نور دادن به IP و NFT‌های فعلی» هستند.

مربوط: NFTها کلید تبدیل هواداران غیرفعال به یک جامعه فعال هستند

با این حال، از آنجایی که فضای Web3 هنوز در مرحله “غرب وحشی” است، فیشر می گوید NFT ها و بسیاری از فعالیت های Web3 برای خردسالان هنوز باید به شدت توسط والدین نظارت شوند.

او می‌گوید: «والدین تشویق می‌شوند تا با گنجاندن Web3 هر چیزی را که بچه‌ها با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنند کنترل کنند».

با فراگیرتر شدن فناوری، او پیش‌بینی می‌کند که ابزارها و ویژگی‌های Web3 با محافظت‌های داخلی و کنترل‌های والدین «در پشت بازی‌ها و کلکسیون‌ها برای تسهیل تجارت اجرا می‌شوند».

با این حال، همین امر در مورد نسل جوان نیز صدق می کند، زیرا NFT ها ابزار عالی برای پذیرش عمومی و آموزش به تازه واردان در مورد فضا هستند.

NFT ها ابزاری واقعا عالی برای آموزش سرمایه گذاری هستند، درست همانطور که یک بازی ساختگی معاملات سهام نحوه عملکرد بازار سهام را آموزش می دهد.

فیشر به روزهای خرید اوراق پس‌انداز از والدین یا اعضای خانواده بازمی‌گردد.

ما می‌توانیم موارد استفاده مشابهی را ببینیم که در آن بزرگسالان کیف پولی برای کودک با مقداری NFT می‌سازند تا نگه دارد و سپس وقتی بزرگ شد آن‌ها را تحویل می‌دهند و ببینند که چگونه برخی از پروژه‌های مورد علاقه‌شان ارزش پیدا می‌کنند.»

این دارایی های دیجیتال نه تنها به کاربران جوان درباره نحوه تعامل با واقعیت دیجیتال اطلاع می دهند، بلکه آموزش NFT ها می تواند بی پایان باشد. در حال حاضر بازی ها و ابزارهای آموزشی با مضمون بیت کوین (BTC) از جمله داستان های قبل از خواب وجود دارد که برای آموزش کودکان در مورد استفاده از ارز دیجیتال طراحی شده است.


نویسنده: Savannah Fortis

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉