“سکه هوش مصنوعی جعلی”: Worldcoin (WLD) توسط یک معامله گر برتر برشته شد، در اینجا دلیل آن است


فهرست

  • نهنگ کریپتو از Worldcoin (WLD) به دلیل حذف 200 میلیون دلار از «تخصیص جامعه» انتقاد کرد.
  • آیا برای WLD تورم روزانه 4% چشمگیر در افق است؟

یکی از موفق ترین معامله گران Bybit و 10 دارنده کیف پول برتر DeBank از اقدام اخیر بنیاد Worldcoin نگران است و تردید دارد که سم آلتمن و OpenAI با پروتکل بحث برانگیز اسکن چشم ارتباطی داشته باشند.

نهنگ کریپتو از Worldcoin (WLD) به دلیل حذف 200 میلیون دلار از «تخصیص جامعه» انتقاد کرد.

پروژه هوش مصنوعی Worldcoin (WLD) یک طرح فریبنده است که برای غنی سازی تیم و افراد داخلی طراحی شده است، علیرغم اینکه “بزرگترین انتقال ثروت در کل این چرخه” است. مثل اصطلاح این توسط DeFi Squared، نهنگ مستعار Bybit و متخصص کهنه کار ارزهای دیجیتال ساخته شده است.

اگرچه تورم در ارزش فعلی به 0.6 درصد در روز رسیده است، اما به لطف ابتکارات کمک مالی و تقاضای اپراتورها، وضعیت موجود می تواند به سرعت تغییر کند.

بنیاد Worldcoin به تازگی اعلام کرد که WLD دیگری به ارزش 200 میلیون دلار به شرکت های تجاری ارائه می دهد. انتظار می رود این حرکت منجر به فروش 18 درصد دیگر از کل عرضه در گردش با تخفیف شود تا بازیگران بازار را پنهان کند.

این خط‌مشی با منافع صاحبان خرده‌فروشی و شرکت‌کنندگان برنامه غربالگری چشم در تضاد است، زیرا اکثر عرضه‌های منتشر شده برای فروش فوری در دسترس خواهند بود:

این 200 میلیون دلار توکن ناشی از تخصیص فریبنده “Community” از عرضه توکن WLD است، اما به طرف های رقیب فروخته می شود تا به نفع بنیاد باشد (…) اشتباه نکنید – سکه هایی مانند این از ابتدا برای غارتگر طراحی شده بودند. به نفع تیم و سرمایه‌گذاران اولیه که توکنومیکس را فعال می‌کنند، و در دسامبر بنیاد به عمد قرارداد مارکت میکر را فسخ کرد، که از افزایش بیشتر قیمت با نوسانات کم جلوگیری کرد.

امروز، 14 می 2024، WLD Worldcoin پس از افت 15 درصدی یک شبه، به زیر سطح بحرانی روانی 5 دلار سقوط کرد.

آیا برای WLD تورم روزانه 4% چشمگیر در افق است؟

مهمتر از همه، DeFi Squared تاکید کرد که در جولای امسال، با شروع واجد شرایط شدن VC و باز کردن قفل تیم، عرضه WLD با نرخ 4 درصد در روز افزایش خواهد یافت.

این باعث فشار فروش روزانه 50 میلیون دلاری بر صاحبان خرده فروشی خواهد شد. علاوه بر این، روایت اصلی Worldcoin (WLD) (نقش سام آلتمن مخترع OpenAI) ممکن است بیش از حد به بازار عرضه شده باشد:

اکثر خریداران خرده‌فروشی احتمالاً حتی متوجه نمی‌شوند که سم آلتمن در حال حاضر هیچ مشارکت فعالی در Worldcoin ندارد و این یک نهاد کاملاً مجزا است و هیچ ارتباطی با OpenAI ندارد.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، به لطف طراحی توکنومیک غیرعادی، Worldcoin (WLD) با ارزش گذاری کاملاً رقیق در مارس 2024 به سومین ارز دیجیتال بزرگ تبدیل شد.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید