افزایش انفجاری 17400 درصدی بیت کوین توسط گابور گورباچ، این سوالی است که او پرسید.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • افزایش 17400 درصدی بیت کوین – “دلار چه شد؟”
  • روز پیتزا بیت کوین

گابور گورباکس، مشاور استراتژیک Tether و VanEck، از پلتفرم رسانه های اجتماعی استفاده کرد

افزایش 17400 درصدی بیت کوین – “دلار چه شد؟”

این مدیر ارشد اجرایی در توییت خود اشاره کرد که قدیمی‌ترین ارز دیجیتال جهان از سال 2014 تا کنون 17400 درصد رشد کرده است و به تدریج از 400 دلار به سطح 70000 دلار فعلی در نمودارها رسیده است.

گورباچ معتقد است که از آنجایی که بیت کوین ارزش زیادی به دست آورده است، مسئله این نیست که چه اتفاقی برای بیت کوین می افتد، بلکه آنچه برای دلار آمریکا اتفاق می افتد.

به طور گسترده ای شناخته شده است که ساتوشی ناکاموتو بیت کوین را پس از بحران بازار وام مسکن در سال 2009 معرفی کرد تا اطمینان حاصل کند که شوک مشابه یا قوی تری در آینده رخ خواهد داد. در این دوره، فدرال رزرو شروع به چاپ پول برای نجات بانک‌ها و شرکت‌های بزرگ کرد (که در اصطلاح اقتصادی به آن تسهیل کمی می‌گویند). همین اتفاق چند سال بعد در جریان بحران بانکی در قبرس رخ داد. سپس در سال 2020 دوباره شروع شد، زمانی که همه گیری با قرنطینه های متعدد در سراسر جهان آغاز شد.

تنها در سال 2020، بیش از 6 تریلیون دلار چاپ و به اقتصاد ایالات متحده تزریق شد. همانطور که بسیاری از کارشناسان اشاره می کنند، این امر به کاهش مداوم ارزش دلار آمریکا کمک می کند.

مرتبط با

روز پیتزا بیت کوین

امروز، جامعه جهانی ارزهای دیجیتال روز پیتزا بیت کوین را جشن می گیرد. در 22 می 2010، لازلو هانیچ، یک توسعه دهنده نرم افزار ساکن فلوریدا، تصمیم گرفت اولین خرید جسم فیزیکی خود را با بیت کوین انجام دهد.

او پیامی را در فروم BitcoinTalk ارسال کرد و به هر کسی که دو پیتزای بزرگ برای او بیاورد یا به خانه اش تحویل دهد، 10000 بیت کوین پیشنهاد کرد. در سال 2010، ارزش 10000 بیت کوین تقریباً 41 دلار بود. اکنون این مقدار کریپتو چند صد میلیون دلار ارزش دارد. برای تحویل دو پیتزا پاداش بدی نیست.

به‌طور سنتی، هر سال در چنین روزی، بیت‌کوین‌ها دور هم جمع می‌شوند، پیتزا را با فیات یا بیت‌کوین می‌خرند و در حالی که در مورد رمزارز صحبت می‌کنند، آن را می‌خورند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید