ما انتظار داریم بیت‌کوین ETF رکوردها را بشکند: برت هریسون (سابق FTX ایالات متحده)، X Hall of Flame


برت هریسیون (سابق FTX ایالات متحده) آشفتگی را برای SBF “ناامن و مغرور” پاک می کند و اشاره می کند که ETF بیت کوین رکوردهای آتی ETF را از بین می برد.

رئیس سابق FTX ایالات متحده در حال تمیز کردن اختلافات خود با همکار سابق جین استریت، سم بانکمن-فرید است و پیش‌بینی می‌کند که ETF بیت‌کوین، موفقیت رکوردشکنی ETF بیت‌کوین فیوچرز را تحت الشعاع قرار دهد.

این پسر کیست؟

برت هریسون، رئیس سابق FTX ایالات متحده، به مجله گفت که در طول دوره اخطار دو ماهه پس از استعفای سم بنکمن-فرید، که تنها چند ماه قبل از فروپاشی کل بازار سهام بود، حتی یک کلمه هم به او نگفت. حتی دریافت پیامی از SBF مبنی بر استعفای او نیز یک چالش بود.

مجبور شدم با افراد دیگری در شرکت صحبت کنم تا رسما استعفا بدهم. به سام پیام دادم و یک ایموجی قلب دریافت کردم. هریسون گفت این آخرین باری بود که از او شنیدم.

هریسون و بنکمن-فرید سال‌ها پیش در شرکت بازرگانی کمی جین استریت همکاران بودند. در اینجا هریسون در حین تدریس SBF در دوره برنامه نویسی برای معامله گران، پتانسیل آن را دید. اما همه چیز خیلی سریع بین آنها در FTX به سمت جنوب پیش رفت.

هریسون ادعا می‌کند که این به دلیل منفورگی و بی‌میلی بانکمن-فرید برای پذیرش هرگونه بازخورد یا توصیه بوده است.

سام از انتقاد متنفر بود و در نتیجه از برقراری ارتباط با من امتناع کرد. او می‌گوید: «این تصمیم من را برای کناره‌گیری بیشتر کرد.

اما هریسون می‌گوید هیچ ایده‌ای از طوفانی که شرکت را فرا می‌گیرد، نداشت و FTX تنها چند ماه پس از خروج از بورس ایالات متحده اعلام ورشکستگی کرد.

بقیه ما، به خصوص در ایالات متحده، کور بین بودیم. ما با رگولاتورها، وکلای برتر کار می کردیم و شکست کل سازمان به خاطر طمع یک نفر تا آخر عمر با ما خواهد ماند.

اما او فکر می کند که عدالت در آخرین پرونده کلاهبرداری که علیه رئیس سابقش تشکیل شده است اجرا شده است.

من فکر می کنم که نتیجه کاملاً منصفانه بود و خوشحالم که عدالت به سرعت اجرا شد. او توضیح داد: «من فکر می‌کنم ضروری است که سام در قبال اعمالش پاسخگو باشد.

در همین حال، هریسون وقت خود را برای شیرجه رفتن در پروژه جدید تلف نکرد.

او یکی از بنیانگذاران Architect.xyz است، یک پلتفرم DeFi که بر اتصال تمام فرصت های مختلف در فضای دارایی دیجیتال برای سرمایه گذاران نهادی و فردی متمرکز است.

همچنین بخوانید
امکانات

استارت‌آپ‌های بلاک چین فکر می‌کنند عدالت مرکز نخواهد بود، اما هیئت منصفه هنوز بیرون است

امکانات

اخلاق استخدام کارکنان ارزان فیلیپینی: بخش رمزگذاری در فیلیپین قسمت 2

هریسون کمی یک بازی فکری است و دارای مدرک علوم کامپیوتر از دانشگاه هاروارد با تمرکز بر هوش مصنوعی (AI) است. پس چه کسی بهتر است در مورد پتانسیل هوش مصنوعی برای تسلط بر جهان بپرسد؟

او می‌گوید: «فکر نمی‌کنم هوش مصنوعی تهدیدی برای بشریت باشد.

بسیاری از مردم اکنون برای اولین بار هوش مصنوعی را می بینند، آنها از پیشرفتی که در طول چندین دهه به دست آمده قدردانی نمی کنند.

هریسون بیشتر نگران افرادی است که از هوش مصنوعی برای ارتکاب کلاهبرداری استفاده می‌کنند و بدون زحمت بیشتر هویت‌ها را با انگشت خود می‌کشند.

او می گوید: «این واقعاً فقط جبر خطی است. این ایده که جبر خطی یک تهدید وجودی برای بقای ما است، برای تمرین‌کنندگان قدیمی در این زمینه کمی خیالی به نظر می‌رسد.

چه چیزی منجر به شهرت توییتر شد؟

هریسون یک پسر باهوش است که چیزهای جالبی را در شبکه های اجتماعی به جا می گذارد که مردم از آنها لذت خواهند برد.

با این حال، بیایید این واقعیت را نادیده نگیریم که تعداد فالوورهای اتصال FTX افزایش یافته است، حتی زمانی که طبق داده های Social Blade، زمانی که FTX در نوامبر 2022 کاهش یافت، زمانی که FTX 2140 دنبال کننده به دست آورد، تعداد فالوورها به بالاترین حد هفتگی خود رسید.

در ژانویه، جست و جوی طولانی او در مورد ترک X توجه تقریبا 3 میلیون نفر را به خود جلب کرد. او گفت که از شغل خود در FTX اخراج نشده است. این شغل رویایی او نبود و SBF مدیری ناامن و مغرور بود.

محتوایی که مردم می توانند انتظار داشته باشند

اگر نگاهی به جدول زمانی هریسون در طول سال‌ها بیندازید، متوجه می‌شوید که سبک زندگی پر زرق و برق او نسبت به روزهای FTX به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

در آن زمان، او اغلب در حال معاشرت با افراد مشهور و نخست وزیران سابق دیده می شد.

این روزها خیلی ساده تر است. هریسون علاوه بر صحبت های خود در بازار، اخیراً اطلاعات مختصری در مورد زندگی خانوادگی خود نیز به اشتراک گذاشته است.

FTX که به نوعی از تمام درامای ورشکستگی جان سالم به در برده است، حتی در مورد نجات اسباب بازی ها از دفتر خود در ایالات متحده خمیازه می کشد.

چه نوع محتوایی را دوست دارد؟

هریسون عاشق ترکیبی از نبوغ و حماقت در کریپتو است

یکی از چیزهایی که من در مورد رمزارز توییتر دوست دارم، ترکیبی عالی از ذهن های بسیار روشنفکر و میم های منحط، مانند ساختار بازار یا تفسیر سیاسی است.

با این حال، وقتی از محاسباتی که او درگیر آن بود پرسیدیم، دیدیم که او چندان رک و راست نیست.

پس از انجام برخی تحقیقات، معلوم شد که او 2100 حساب کاربری را دنبال می‌کند و حدس می‌زند چه کسی در این ترکیب است؟ دوست بانکمن-فرید کسی نیست جز تیفانی فونگ.

پیش بینی بیت کوین؟

هریسون از پیش‌بینی اجتناب کرد و گفت که هرگز نمی‌تواند حوادثی را که برایش اتفاق می‌افتد پیش‌بینی کند. اما بعد همه چیز خیلی آرام پیش می رفت و همه چیز تغییر کرد.

هریسون توضیح داد که احتمال بسیار بالایی وجود دارد که ETF بیت کوین در سه ماهه اول سال 2024 تایید شود.

در مورد پیش بینی قیمت؟ هریسون فوراً شش رقمی نمی‌شود.

با فرض تایید ETF در سه ماهه اول. من فکر می کنم چیزی در محدوده 50000 تا 55000 دلار بسیار محتمل است.

همچنین بخوانید
امکانات

کار خود را رها کنید و 300 هزار دلار برای یک DAO درآمد کسب کنید؟ در اینجا چگونه است

امکانات

چگونه جاده ابریشم پستچی شما را به یک فروشنده تبدیل کرد؟

او نمی بیند که بیت کوین تا اواخر سال 2024 یا در اوایل سال 2025 به شش رقم برسد.

او به اولین روز ETF آتی بیت کوین به عنوان یک سرنخ کوچک در مورد اینکه چقدر نسبت به ETF بیت کوین خوشبین است اشاره می کند:

اگر روزی را که ETF فیوچرز بیت کوین فهرست شد به خاطر بیاورید، جریان ورودی یکی از بالاترین هایی بود که تا به حال در تاریخ ETF دیده شده است. من فکر می کنم ما شاهد شکسته شدن رکوردهای بیشتری در ETF بیت کوین خواهیم بود.
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید