صرافی کریپتو Zipmex فعالیت تجاری در تایلند را به حالت تعلیق درآورد


صرافی ارزهای دیجیتال Zipmex اعلام کرد که معاملات خود را در تایلند به حالت تعلیق درآورده است تا از رعایت مقررات محلی اطمینان حاصل شود.

صرافی ارزهای دیجیتال Zipmex اعلام کرد که به عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای رعایت مقررات، با تعلیق کلیه معاملات دارایی‌های دیجیتال در تایلند، اقدام فوری انجام داده است.

طبق بیانیه ای که در 25 نوامبر منتشر شد، Zipmex تصمیم گرفته است به طور موقت فعالیت های خود را برای مطابقت با الزامات نظارتی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تایلند متوقف کند:

برای اطمینان از اینکه فعالیت های تجاری Zipmex Company Limited (“شرکت”) مطابق و با معیارهای تعیین شده توسط SEC تایلند مطابقت دارد، شرکت موظف است معاملات و سپرده گذاری انواع دارایی ها را از 25 نوامبر به طور موقت متوقف کند. 2023، از ساعت 13:00.

در این بیانیه همچنین تاکید شده است که اگر مشتریان پس از پایان سال تمایل به برداشت وجه یا دارایی دارند، مستقیما با صرافی تماس بگیرند.

در بیانیه آمده است: «مشتریان باید پس از 31 ژانویه 2024، زمانی که شرکت برداشت‌ها را از طریق وب‌سایت و برنامه تلفن همراه به حالت تعلیق درآورد، برای برداشت‌ها با پشتیبانی مشتری تماس بگیرند».

مطالب مرتبط: SEC تایلند با وجود مشکلات Zipmex چهار شرکت رمزنگاری را تأیید می کند

این به دنبال یک سری مشکلاتی است که اخیراً برای Zipmex گزارش شده است.

در 18 آوریل، Cointelegraph گزارش داد که Zipmex به دلیل تلاش برای “به حداکثر رساندن بازده مشتری” در پرداخت به مشتریان با تاخیر مواجه شده است.

این صرافی درخواست تمدید دیگری کرد که به دلیل مشکلات نقدینگی اجازه توقف طولانی‌تر بدهی شرکت در سنگاپور را می‌دهد.

در همین حال، در 10 ژانویه، Zipmex کانون تحقیقات جدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) برای نقض قوانین جدید محلی بود.

در 11 ژانویه به Zipmex فقط یک روز فرصت داده شد تا اگر به عنوان یک مدیر صندوق دارایی دیجیتال غیرمجاز فعالیت می کرد، به SEC اعتراف یا انکار کرد.

مجله: میلیاردر زاغه نشین: داستان باورنکردنی ساندیپ نیلوال Polygon’s


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید