تکامل بازی‌های لمسی برای برد: بورس اوراق بهادار Bybit یک پخش زنده را سازماندهی می‌کند


فهرست

  • پخش زنده انحصاری Bybit در Tap-to-Earn از ۱۱ ژوئیه شروع می‌شود
  • مسابقه پاپ برنده جایزه USDT در انتظار علاقه مندان به Bybit است

بازی‌های Tap-to-Earn دنیای کریپتو را طوفانی کرده است و موج جدیدی از هیجان و حتی پذیرش انبوه بازی‌های کریپتو و کریپتو را در بازار به راه انداخته است. دومین صرافی بزرگ کریپتوکارنسی جهان یک پخش زنده ویژه با کارشناسان صنعت برگزار می کند تا وضعیت فعلی این پدیده و نقاط عطف جدید بالقوه را بررسی کند.

پخش زنده انحصاری Bybit در Tap-to-Earn از ۱۱ ژوئیه شروع می‌شود

Bybit، دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، مشتاق میزبانی یک جریان زنده ویژه در 11 ژوئیه است که در آن کارشناسان صنعت در مورد تحولات در بازی Tap-to-Earn بحث خواهند کرد و پتانسیل بهره مندی بازیکنان از فاز جدید شور و اشتیاق را بررسی خواهند کرد.

همانطور که برگزارکنندگان جلسه آنلاین توضیح دادند، پس از یک دوره رکود نسبی، صنعت بازی های رمزنگاری یک بار دیگر نشانه هایی از احیای خود را نشان می دهد. راه اندازی اخیر ارز دیجیتال Notcoin (NOT) باعث ایجاد هیجان و فعالیت در بازار شده است.

این هفته، یک بازی موج می زند و سرفصل های جهانی را ایجاد می کند – همستر کمبت. این بازی مورد انتظار در تاریخ 8 جولای در پری مارکت بای بیت قرار گرفت و طی چند ساعت افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرد.

بحث‌هایی به وجود آمد که نشان می‌داد Tap-to-Earn در حال تصاحب Play-to-Earn است. کلیک کردن روی غول هایی مانند TapSwap، Yescoin و Hamster Kombat نشان داده است که چگونه بازی های بلاک چین می توانند به میلیون ها کاربر دسترسی پیدا کنند.

همه این رویدادها و فرآیندها توسط کارشناسان پخش زنده Bybit پوشش داده می شود: Dirk Pennings، علاقه مندان مشهور Web3، رئیس Manta's Gaming Geezee و مبلغ رمز ارز، Sabrina Chua.

مسابقه پاپ برنده جایزه USDT در انتظار علاقه مندان به Bybit است

پخش زنده فردا 11 جولای ساعت 08:00 UTC انجام می شود. به عنوان بخشی از پخش زنده، کاربران می توانند سوالات خود را بپرسند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، Bybit یک مسابقه پاپ برای شرکت کنندگان در پخش زنده سازماندهی خواهد کرد. شرکت‌کنندگان می‌توانند برنده جایزه ۵۰۰ دلاری تتر (USDT) شوند.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، فصل 1-2 2024. در سه ماهه، Bybit شاهد افزایش سریع در تمام معیارهای تجاری کلیدی بود. یعنی سهم آن در بازار معاملات کریپتو نسبت به سال قبل تقریباً 300 درصد افزایش یافته است.

مرتبط با

علاوه بر این، تعداد مشتریان شرکتی در سال گذشته 180 درصد افزایش داشته است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید