شواهد موجود در دادخواست SEC شامل بیانیه سال 2022 از سوی مدیر عامل سابق Binance.US است.


کاترین کولی شبکه های اجتماعی و شغل مدیرعاملی خود را رها کرد، اما کمیسیون SEC او را برای شهادت در سال بعد آورد.

کاترین کولی، مدیر عامل سابق Binance.US، که در شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه بایننس در 5 ژوئن، به طور شفاف به عنوان “مدیرعامل BAM A” شناخته می شود، پس از خروج از این شرکت مورد توجه قرار نگرفت. با این حال، او در سال 2022 هنگام تحقیق در مورد شرکت برای تجارت داخلی به SEC شهادت داد.

این شهادت به عنوان مدرکی در شکایت جدید SEC علیه صرافی ارزهای دیجیتال دوباره ظاهر شده است. بیانیه کولی در سال 2022 نسبتاً طولانی بود، زیرا انتخابات ضمیمه 86 در محاکمه 6 ژوئن دارای شماره صفحاتی از 135 تا 336 بود. لباس SEC.

مطالب مرتبط: شکایت SEC ادعا می کند که Binance.US و Changpeng Zhao سرمایه مشتری را در معرض خطر قابل توجهی قرار داده اند.

کولی مدیرعامل Binance.US از زمان تأسیس آن در سال 2019 تا زمان استعفای خود در سال 2021 بود. همانطور که در شکایت SEC توضیح داده شد، Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، همچنین به عنوان “CZ” شناخته می شود، در استخدام کولی شرکت داشت، اما خیلی زود از بایننس ناامید شد. .آمریکا مستقل نیست. این پرونده بیانیه سال 2022 او را نقل می کند:

من استقلال کامل از همه چیز را می خواستم، اما با توجه به اینکه ما به برخی از این مؤلفه ها تکیه کردیم، لزوماً در آن زمان ممکن یا ممکن نبود. [in four service-level agreements with Binance.com]”

قراردادهای سطح خدمات بین Binance و Binance.US عبارت بودند از یک قرارداد خدمات اصلی، یک توافق نامه ذخیره سازی کیف پول، یک قرارداد مجوز نرم افزار و یک قرارداد علامت تجاری.

این معامله کیف پول مخصوصاً کولی را آزار داد، او در سال 2022 شهادت داد: “کیف پول و ذخیره سازی چیزی بود که من می خواستم داشته باشم، حداقل دخالت ایالات متحده تا ما کنترل روی نظارت توکن ها را داشته باشیم.” داده های معاملاتی تحت پوشش معاملات قرار گرفت. او گفت: «من می‌خواستم بر داده‌ها نظارت داشته باشم و بتوانم با داده‌های خام در زمان واقعی تعامل داشته باشم.

در این دادخواست علاوه بر بیانیه سال 2022 کولی، به ارتباطات داخلی نیز اشاره شده است. اینها شامل ارجاع به تلاش های Binance.US برای دستیابی به استقلال بیشتر به عنوان “پروژه 1776” و تعامل صریح در مورد تجارت شستشو است.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید