هر آنچه باید در مورد XRP در این هفته بدانید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

هفته گذشته، زمانی که Coinbase اعلام کرد که این توکن را برای مشتریان خود در نیویورک مجدداً فهرست می کند، خوش بینی مجددی برای XRP وجود داشت. این فهرست بندی مجدد به دنبال تعلیق به دلیل مشکلات نظارتی مداوم با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) است.

در 13 ژوئن، تیم حقوقی ریپل اخطاریه صلاحیت بیشتر را به دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ارسال کرد. در این اخطار مدعی شد که جریمه مدنی SEC “غیر معقول” است و به تسویه حساب 4.5 میلیارد دلاری بین SEC و Terraform Labs و یکی از بنیانگذاران آن Do Kwon اشاره کرد.

در همین حال، شان مک براید، یکی از بنیانگذاران ریپل، نظرات خود را در مورد مبارزه بین ریپل و SEC به اشتراک گذاشت. او از گری جنسلر، رئیس SEC انتقاد کرد و مدعی شد که هدف واقعی او این است که به‌جای حمایت از سرمایه‌گذاران یا ترویج انقلاب دارایی‌های دیجیتال، به‌عنوان «پلیس به موقع» عمل کند.

تغییرات قیمت XRP

XRP بین 0.47 تا 0.50 دلار در نوسان است که نشان دهنده خرید نزدیک به حمایت و فروش نزدیک به مقاومت است. با این حال، پویایی قیمت فعلی نشان می دهد که پتانسیل بازدهی بالاتر در حدود 0.47 دلار وجود دارد.

اگر قیمت از سطح فعلی یا متحرک نمایی 20 روزه (0.50 دلار) کاهش یابد، ممکن است به زیر 0.46 دلار کاهش یابد.

هنوز 84 درصد کمتر از ATH است

ارزش بازار XRP در حال حاضر بیش از 29 میلیارد دلار است و حجم معاملات با 104 درصد افزایش به 2.3 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته رسیده است.

فعالیت تجاری قابل توجهی از نهنگ هایی که بین 10 تا 100 میلیون XRP دارند، وجود دارد که نشان می دهد دارایی ها به طور فعال در حال توزیع مجدد هستند. در همین حال، کسانی که بیش از یک میلیارد XRP دارند، دارایی های خود را از اواسط آوریل افزایش داده اند که نشان دهنده انباشت عمدی است.

مرتبط با

آشفتگی بازار

هفته گذشته شاهد انحلال‌های قابل توجهی بودیم زیرا قیمت BTC به زیر 66000 دلار سقوط کرد که منجر به انحلال تقریباً 180 میلیون دلار در موقعیت‌های مشتق اهرمی در تمام دارایی‌های کریپتو شد. این تغییر منجر به افزایش انحلال کل بیش از 870 میلیون دلار شد و به طور موثر اهرم مازاد را از بازار پاک کرد.

بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کردند که بیت کوین به زودی به رکوردهای جدید به دلیل کاهش تورم و داده های اقتصادی نرم خواهد رسید. با این حال، تلاش های بازیابی به سرعت به پایان رسید و بیت کوین در محدوده معاملات جانبی باقی ماند.

منبع: CoinMarketCap

XRP/BTC دارای مقدار همبستگی 0.72 است که برای آلتکوین ها بالا در نظر گرفته می شود. این بدان معنی است که اصلاح قیمت BTC احتمالاً بر حرکت قیمت XRP در این هفته تأثیر خواهد گذاشت. بهبود قیمت BTC می تواند به معنای سیگنال خرید بالقوه برای XRP باشد.

مرتبط با

در حالی که قیمت XRP بی‌ثبات است، پیامدهای قانونی و نظارتی می‌تواند روی دیگر ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد. افزایش اخیر در حجم معاملات و فعالیت نهنگ ها و همچنین آخرین به روز رسانی ها در زنجیره جانبی EVM نشان دهنده یک روند صعودی بالقوه است.

علیرغم آشفتگی های مداوم بازار و انحلال های قابل توجه، XRP پتانسیل بازیابی را نشان می دهد که توسط پرونده های نظارتی اخیر و حرکت های استراتژیک بازار پشتیبانی می شود.


نویسنده: Dan Burgin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید