Evernode XRPL پس از راه اندازی Mainnet، نقطه عطف اصلی را شکست


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پروتکل لایه 2 XRP Ledger (XRPL) Evernode (EVR) بالاخره پخش زنده شد در شبکه اصلی پس از هفته ها تاخیر. این پرتاب انفجار بزرگی را ایجاد کرد که Evernode تعداد زیادی از ارقام قابل توجه پذیرش را در 48 ساعت ثبت کرد.

اولین Evernode: نام های مهم شبکه

به نظر می رسد انتظار بزرگ پیرامون راه اندازی Evernode نتیجه داده است، زیرا اکنون بیش از 38000 آدرس از طریق شبکه Xahau به پروتکل متصل شده اند. همانطور که توسط پروتکل Evernode اعلام شده است، در حال حاضر در مجموع 686 هاست در شبکه میزبانی می شوند و در مجموع 237000 EVR قبلا به هاست پرداخت شده است.

Evernode به عنوان یک پلتفرم قرارداد هوشمند طراحی شده است که برای عملکرد XRP Ledger طراحی شده است. قابلیت قرارداد هوشمند با استفاده از Hooks امکان پذیر شده است و در اولین استفاده زنده از Hooks در مجموع 16 میلیون آدرس EVR طبق پروتکل L2 درخواست شد.

ظهور Evernode کمک کرد تا نشان دهیم که جامعه XRP چقدر مشتاق است تا شاهد ظهور پروتکل‌های نوآورانه در اکوسیستم باشد. Evernode با رویداد airdrop که به خوبی تبلیغ شد، به یک داستان موفقیت فوری تبدیل شد. این پروتکل با حصول اطمینان از تخصیص عرضه توکن به دارندگان XRP، یک طرح پذیرش اولیه توزیع شده را تسریع کرد.

در حالی که XRP یکی از راه‌حل‌های اولیه مقیاس‌پذیری لایه ۲ در لجر است، قرار است در یک عرصه L2 بسیار شلوغ و مانند اکوسیستم رمزنگاری گسترده‌تر، رقابت کند. بنابراین، Evernode تلاش خواهد کرد تا با رقابت با پروتکل‌های موجود مانند Arbitrum (ARB) و Polygon (MATIC) سهم بیشتری از سهم را به دست آورد.

کاتالیزور Evernode

یکی از نقاط قوت کلیدی که Evernode می تواند از ارائه رشد چشمگیر در دراز مدت به خود ببالد، نقش جامعه آن است. Evernode که به‌خاطر تمایلات عمیق وفاداری‌اش شناخته می‌شود، به خاطر مگا ایردراپ خود، به رقبای بزرگ‌تری ملحق شده است که با استفاده از یک مدل مشوق مشابه وارد بازار شده‌اند.

جدای از این مزیت اجتماعی، دفتر کل XRP داخلی Evernode آن را برای ادغام یکپارچه‌تر با پروتکل‌های بسیار نوآورانه دیگر سازگار می‌کند، که می‌تواند به طور جمعی رشد آن را در درازمدت تقویت کند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید