eToro و M2 مجوزهای رمزنگاری AGDM را برای فعالیت در مرکز مالی امارات کسب کردند


eToro مجوز خدمات مالی (FSP) را دریافت کرد تا به عنوان یک کارگزار اوراق بهادار، مشتقات و دارایی های رمزنگاری فعالیت کند، در حالی که M2 به یک تسهیلات تجاری چندجانبه (MTF) و متولی کاملاً تنظیم شده تبدیل شد.

پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری کریپتو eToro و M2 درجات مختلفی از تأییدیه سازمان بازارهای مالی ابوظبی (ADGM) برای ارائه خدمات خود در امارات متحده عربی دریافت کرده‌اند.

eToro مجوز خدمات مالی (FSP) را دریافت کرده است که به ارائه‌دهنده اجازه می‌دهد به عنوان کارگزار اوراق بهادار، مشتقات و دارایی‌های رمزنگاری شده فعالیت کند. از سوی دیگر، صرافی ارز دیجیتال M2 به عنوان یک تسهیلات تجاری چندجانبه (MTF) کاملاً تنظیم شده و متولی شناخته شده است که می تواند ساکنان امارات متحده عربی و مشتریان سازمانی را وارد کند.

به گفته Yoni Assia، بنیانگذار و مدیر عامل eToro، مجوز جدید امارات متحده عربی “یک نقطه عطف مهم در گسترش جهانی مداوم ما است.” در ماه سپتامبر، eToro ثبت نام ارائه دهنده خدمات دارایی رمزنگاری (CASP) را از کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) دریافت کرد. در آن زمان، معاون مدیرعامل هدو بر بر اهمیت مجوز کسب و کار اروپایی برای یک شرکت ارز دیجیتال با هدف گسترش جهانی تاکید کرد.

خدمات M2 برای مشتریان خرده‌فروشی و سازمانی در امارات متحده عربی شامل نگهداری رمزارز، تجارت بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) مبتنی بر درهم امارات و خدمات روشن/خاموش درهم است. استفان کیمل، مدیرعامل M2 فکر می‌کند با توجه به بازگشت احساسات مثبت سرمایه‌گذاران، زمان‌بندی صدور مجوز عالی است.

مرتبط با: لیزر دیجیتال Nomura برای عملیات در ابوظبی تاییدیه اصولی دریافت می کند

از آنجایی که امارات متحده عربی به جذب بازیکنان بین المللی ارزهای دیجیتال با مجوزهای عملیاتی ادامه می دهد، مرجع ثبت ADGM مقررات جامعی را که بر سازمان های Web3 حاکم است در ماه نوامبر معرفی کرد.

هدف مقررات بنیاد فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) ارائه وضوح نظارتی به بنیادهای بلاک چین، نهادهای Web3، سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) و بنیادهای سنتی در حال گسترش به DLT است.

این مقررات امکان ایجاد یک “بنیاد DLT” را به همراه یک توافق نامه امضا شده حاوی شرح دارایی های اولیه بنیاد و جزئیات مربوط به حاکمیت و صدور توکن (در صورت وجود) و همچنین برگه سفید سازمان، سند توکنومیکس و ایجاد یک “بنیاد DLT”. پیوند به یک سند فنی به نام چارچوب DLT.

مجله: موارد استفاده واقعی از هوش مصنوعی در کریپتو، شماره 1: بهترین ارز برای هوش مصنوعی کریپتو است
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید