ویتالیک بوترین اتریوم از پیام Dogecoin شگفت زده شد: جزئیات


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در ادای احترامی صمیمانه و غیرمنتظره، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، از X (توئیتر سابق) برای سوگواری درگذشت کابوچان، سگ محبوب شیبا اینو که الهام‌بخش میم نمادین Dogecoin بود، استفاده کرد.

خبر درگذشت کابوسو توسط صاحب او، آتسوکو ساتو به اشتراک گذاشته شد و او فاش کرد که حیوان خانگی محبوب در آرامش در خواب مرده است. ساتو گفت که آخرین لحظات کابوسو صلح آمیز بود، آفتاب صبحگاهی از پنجره وارد شد و پرندگان چهچهه می کردند.

بوترین پیامی ساده اما تاثیرگذار در حساب کاربری خود منتشر کرد

کابوسو که طرفدارانش آن را با محبت به “کابوچان” می شناسند، بیش از یک میم بود. او نمادی از روح بازیگوش اینترنت و جنبش کریپتوکارنسی بود. تصویر او، که با بیانی بازیگوش مشخص می شود، نه تنها باعث ایجاد یک پدیده میم جهانی شد، بلکه الهام بخش Dogecoin بود، که به عنوان یک شوخی شروع شد اما اکنون هشتمین ارز دیجیتال ارزشمند با ارزش بازار 22.88 میلیارد دلار است.

مرتبط با

کابوسو که در 2 نوامبر 2005 متولد شد، توسط آتسوکو ساتو، یک معلم مهدکودک ساکن ساکورا، ژاپن، از یک مرکز پرورش توله سگ نجات یافت. میم دوج، با بیان پرسشگر نمادین کابوسو، بعداً در سال 2013 به یک پدیده اینترنتی تبدیل شد و شادی و خنده را در سراسر جهان پخش کرد.

خبر درگذشت کابوچان با واکنش های زیادی در شبکه های اجتماعی مواجه شد. اعضای جامعه Dogecoin، که با محبت به عنوان “Shibes” شناخته می شوند، و جامعه عمومی رمزارز همچنان به احترام خود ادامه می دهند.

عشق رسمی Dogecoin.”

بنیاد Dogecoin نیز با متن “در آرامش باش عزیز Kabosu، عزیز Doge. تو خیلی فوق العاده بودی” به X ادای احترام کرد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید