L2 INTMAX اتریوم 5000 دلار برای پیشنهادهای مکانیزم پاداش حفظ حریم خصوصی ارائه می کند


فهرست

  • INTMAX L2 خواستار ایده‌های ابزار جایزه متمرکز بر حریم خصوصی است
  • افزایش حریم خصوصی برای توزیع توکن های آینده در EVM

INTMAX، نسل بعدی Ethereum ZK با معماری بدون حالت، از توسعه دهندگان بلاک چین و حامیان حریم خصوصی می‌خواهد تا ایده‌های خود را برای پاداش دادن به کاربرانی که در حفظ حریم خصوصی در شبکه آن مشارکت می‌کنند، ارائه کنند. تیم بلاک چین همچنین شریک و حامی مورد انتظارترین رویداد اکوسیستم EVM در سه ماهه سوم 2024 است.

INTMAX L2 خواستار ایده‌های ابزار جایزه متمرکز بر حریم خصوصی است

INTMAX، حامی و حامی اصلی ETHGlobal Brussels 2024 و مجموعه پیشرفته Ethereum layer-2 با دانش صفر، جزئیات ابتکار جدید خود را با تمرکز بر افزایش حریم خصوصی در اکوسیستم به اشتراک می گذارد. برای پاداش دادن به شرکت کنندگان شبکه، یک جایزه 5000 دلاری به سازمان یا فردی تعلق می گیرد که راه حلی با محوریت حریم خصوصی را پیشنهاد کند.

توصیه‌ها ممکن است شامل مدل‌های پاداش مبتنی بر airdrop و ماینینگ در INTMAX باشد. فقط ارائه یک ایده قابل قبول است، اما باید قانع کننده باشد تا از کسی که آن را اجرا می کند، پیشی بگیرد. همانطور که در مستندات ذکر شده است، پاداش دادن به کاربران برای حفظ حریم خصوصی بدون تکرار، یک مشکل چالش برانگیز برای شبکه های قابل اعتماد و فعال در سال 2024 است.

پروتکل‌های حریم خصوصی مانند INTMAX پویایی منحصر به فردی دارند که در آن شرکت‌کنندگان بیشتر در شبکه به معنای حفظ حریم خصوصی بیشتر برای هر کاربر است. این کاملاً با بیشتر پروتکل‌های DeFi متفاوت است، جایی که داشتن کاربران بیشتر به معنای رقابت بیشتر برای پاداش است.

هر چه شرکت کنندگان بیشتر سرمایه و استفاده خود را به پروتکل حفظ حریم خصوصی کمک کنند، حریم خصوصی بیشتری برای همه افراد درگیر فراهم می شود. این یک پویایی منحصربه‌فرد است که در آن هرچه «رقبا» بیشتر باشد، هر کاربر واقعاً از حریم خصوصی بیشتری بهره می‌برد، برخلاف برنامه‌های مالی معمولی که کاربران بیشتر به معنای رقابت بیشتر برای پاداش هستند.

از سوی دیگر، معرفی کاربران بیشتر این امکان را برای بازیگران مخرب فراهم می‌کند تا از حفره‌ها سوء استفاده کنند و بدون اینکه واقعاً به حفظ حریم خصوصی شبکه کمک کنند، پاداش‌های پرسود دریافت کنند. برای اطمینان از یکپارچگی شبکه های حریم خصوصی و ایجاد انگیزه مناسب برای کاربران، لازم است این شکاف ها بسته شود.

افزایش حریم خصوصی برای توزیع توکن های آینده در EVM

مسابقه INTMAX یکی از جوایز جذابی است که در ETHGlobal Brussels برنده می شود، جایی که مجموع جوایز بیش از 450000 دلار به توسعه دهندگانی ارائه می شود که می توانند در یکی از بزرگترین رویدادهای هکاتون سالانه اروپا از دیگران متمایز شوند.

از نظر فنی، این مسابقه از توسعه دهندگان دعوت می کند تا ایمن ترین و کارآمدترین پیاده سازی مکانیسم Quiz را از نظر منابع پیشنهاد کنند یا راه حلی برتر ایجاد کنند که چالش های پاداش های حریم خصوصی را یکبار برای همیشه حل کند.

توسعه‌دهندگان نیازی به برنامه‌ریزی سپرده‌ها و برداشت‌ها یا ارائه هیچ گونه تضمینی برای حفظ حریم خصوصی ندارند. آنها فقط باید روی طراحی سیستم پاداش واقعی تمرکز کنند.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید