نهنگ های اتریوم 2.45 میلیارد دلار ارزش ETH در هفته جمع آوری می کنند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده های ارائه شده توسط پلتفرم تحلیل ارز دیجیتال Santiment، نهنگ های اتریوم جمع آوری کرد بیش از 700000 توکن ETH (تقریباً 2.45 میلیارد دلار) در سه هفته گذشته فروخته شده است.

با وجود این ولگردی خرید، اتریوم در تلاش است تا شتاب صعودی خود را بازیابد. آلت کوین پرچمدار در حال حاضر با قیمت 3562 دلار در صرافی بیت استمپ پس از رسیدن به حداقل 3360 دلار در روز 14 ژوئن معامله می شود.

در اوایل این هفته، ShayanBTC، تحلیلگر CryptoQuant ثبت شده است ما فکر می کنیم که روند نزولی اتریوم ممکن است در آینده نزدیک به دلیل فروش تهاجمی معامله گران آتی ادامه یابد.

روز چهارشنبه همراه با بیت کوین به دلیل داده های تورم آمریکا بهتر از حد انتظار افزایش یافت.

مرتبط با

اما ارزهای رمزپایه همراه با سایر دارایی‌های ریسک عقب نشینی کردند که در پی برخی اظهارنظرهای جنگ طلبانه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو مبنی بر تردید احتمال کاهش چند برابر نرخ بهره در سال جاری، عقب نشینی کردند.

آیا ETF های اتریوم یک کاتالیزور صعودی خواهند بود؟

ماه گذشته، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به طور غیرمنتظره ای چندین فرم 19b-4 را برای صندوق های قابل معامله در مبادلات اتریوم (ETF) تصویب کرد که باعث افزایش بزرگی شد. در 27 می، اتریوم به دلیل اشتیاق سرمایه‌گذاران، نزدیک بود سطح 4000 دلار را دوباره به دست آورد. اما این هیجان به سرعت از بین رفت زیرا فعالان بازار متوجه شدند که SEC هنوز فرم های ثبت نام S-1 را تأیید نکرده است که این محصولات را قادر به شروع تجارت می کند.

مرتبط با

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayگری جنسلر، رئیس SEC، گفت که تایید نهایی ETF های اتریوم در جلسه اخیر کنگره اواخر تابستان امسال انجام خواهد شد.

با این حال، اخیراً غول بانکی جی پی مورگان آب سرد ریختم آنها تخمین می‌زنند که فقط ورودی‌های اندکی را به ETF‌های اتریوم جذب می‌کنند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید