اتریوم: نهنگ‌ها با کاهش قیمت‌ها به خرید گسترده ETH ادامه می‌دهند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نهنگ ها تکه های عظیم ETH را جمع آوری می کنند
  • نهنگ ناشناس میلیون ها ETH را دور ریخت

بر اساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط حساب تحلیلی @lookonchain، این دو کیف پول چند ساعت پیش مقدار زیادی اتریوم را از صرافی های متمرکز خریداری کردند و سپس در سه روز گذشته خریدهای زیادی انجام دادند.

گمان می رود یکی از این کیف پول ها متعلق به شرکت جیهان وو باشد. در همین حال، در حالی که این نهنگ‌ها اتریوم را می‌خرند تا به انبار خود اضافه کنند، کیف پول عظیم دیگری امروز فروش گسترده‌ای را در بایننس انجام داد.

نهنگ ها تکه های عظیم ETH را جمع آوری می کنند

Lookonchain گزارش داد که دو نهنگ تکه های بزرگی از اتریوم را جمع آوری کرده اند. منبع معتقد است که یکی از آنها می تواند Matrixport، شرکت بلاک چین باشد که توسط رئیس سابق Bitmain، جیهان وو، تأسیس شده است. در سال 2019 تاسیس شد و دومین سرمایه گذاری تجاری او بود.

کیف پول Matrixport (احتمالاً) در چند ساعت گذشته 22251 ETH را از صرافی‌های رمزنگاری منتقل کرده است. ارزش این مقدار اتریوم 80.06 میلیون دلار است. جدا از این، در سه روز گذشته 33925 ETH از همان کیف پول برداشت شده است. این قطعه اتریوم در زمان خرید 122.06 میلیون دلار ارزش داشت.

Lookonchain همچنین آدرسی را که معتقد است متعلق به Matrixport است ارائه کرد: 0xacc74cfaa8ad730194c1828cc179c78d5c08200e.

دومین نهنگی که در خرید اتریوم مشاهده شد “0x4359” بود. 3092 اتریوم (معادل 11.12 میلیون دلار) از صرافی بایننس خارج شد. او در سه روز گذشته در مجموع 24044 ETH از بایننس خریداری کرد. در حالی که این خریدها انجام می شد، اتریوم با چاپ سه شمع قرمز متوالی در نمودار ساعتی از 3609 دلار به 3543 دلار کاهش یافت.

نهنگ ناشناس میلیون ها ETH را دور ریخت

در همین حال، در حالی که نهنگ های ذکر شده در بالا در حال انباشت اتریوم هستند، یک کیف پول بزرگ دیگر آن را می فروشد. حساب داده Analytics @spotonchain اخیرا گزارش داده است که یک نهنگ بزرگ ETH 9000 ETH را به بایننس منتقل کرده تا به ازای هر سکه 3560 دلار بفروشد. ارزش این مقدار اتریوم تقریباً 32 میلیون دلار است.

این بزرگترین سپرده نهنگ بود که تا کنون توسط پلت فرم فوق الذکر ردیابی شده است. تا کنون این نهنگ دارای 29738 ETH به ارزش تقریبی 106 میلیون دلار است که سود کل تقریبی او 68.5 میلیون دلار است. این به معنای رشد 65 درصدی است.

پس از صعود به بالای سطح 3720 دلار در روز دوشنبه، دومین ارز دیجیتال بزرگ در روز چهارشنبه 7.80 درصد سقوط کرد. طی 24 ساعت گذشته، اتریوم توانست 5.16 درصد بهبود یابد. با این حال، این افزایش با کاهش 2 درصدی که در بالا ذکر شد به دنبال داشت.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید