Ethereum Whale 33.55 میلیون دلار ETH را به Coinbase منتقل می کند: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک نهنگ اتریوم (ETH) 8710 ETH به ارزش تقریبی 33.55 میلیون دلار را به کوین بیس، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال انتقال داد. روند این بود: برجسته شده است توسط Whale Alert، سرویسی که تراکنش های بزرگ رمزنگاری را ردیابی می کند. این تصاحب منجر به گمانه زنی هایی شده است که این نهنگ ممکن است در حال آماده شدن برای فروش بخش بزرگی از دارایی های خود باشد.

چنین حرکاتی از نزدیک توسط جامعه ارزهای دیجیتال رصد می شوند زیرا می توانند به طور قابل توجهی بر پویایی بازار تأثیر بگذارند. با توجه به افزایش اخیر قیمت اتریوم، این احتمال وجود دارد که نهنگ قصد داشته باشد از دستاوردها استفاده کند. قیمت اتریوم در 30 روز گذشته 22.15 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با 1.20 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با قیمت 3849 دلار معامله می شود.

زمینه و مفاهیم بازار

عملکرد اخیر قیمت اتریوم به دلیل ترکیبی از عوامل، از جمله خوش بینی بازار و روند پذیرش گسترده تر، قوی بوده است. تایید مکان ETF های اتریوم (وجوه قابل معامله در بورس) یک کاتالیزور مهم بوده است. انتظار می رود این ETF ها در هفته های آینده معاملات خود را آغاز کنند و بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که معرفی آنها باعث افزایش بیشتر قیمت اتریوم خواهد شد.

تایید این ETF ها نقطه عطف مهمی برای آلتکوین پیشرو است و راه جدیدی را برای سرمایه گذاران سنتی برای قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. این به طور بالقوه می تواند منجر به افزایش تقاضا و افزایش قیمت ها شود. تحلیلگران نسبت به چشم انداز اتریوم خوش بین هستند و پیش بینی می کنند که با راه اندازی این ETF ها و جذب سرمایه گذاری های نهادی و خرده فروشی، قیمت ممکن است افزایش یابد.

نهنگ معاملاتبه خصوص آنهایی که شامل انتقال مقادیر زیادی از ارزهای دیجیتال به صرافی ها هستند، اغلب به عنوان منادی نوسانات بازار در نظر گرفته می شوند. از نظر تاریخی، فروش‌های بزرگ گاهی اوقات منجر به کاهش کوتاه‌مدت قیمت‌ها شده است، اما روند صعودی کلی ناشی از عوامل بنیادی قوی است و افزایش پذیرش نگرانی‌های بلندمدت را کاهش می‌دهد.

در حالی که جامعه کریپتو از نزدیک حرکات بعدی این نهنگ را تماشا می کند، تمرکز بازار همچنان بر معاملات آتی ETF های اتریوم است. انتظار زیاد است و بسیاری بر این باورند که اتریوم در آستانه یک صعود قابل توجه دیگر است. در حال حاضر، اتریوم قوی باقی مانده است، با حمایت از احساسات مثبت بازار و تحولات استراتژیک که نویدبخش بهبود موقعیت آن در بازار است.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید