ETH 650 میلیون دلاری Ethereum Whale باز شد: هویت احتمالی فاش شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

افشاگری اخیر هویت یک نهنگ بزرگ اتریوم را فاش کرد که دارای 650 میلیون دلار ETH است. بر اساس داده های زنجیره ای، نهنگ به عنوان DBS، بزرگترین بانک سنگاپور، با کل دارایی 739 میلیارد دلار شناسایی شد.

به گفته شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen، بانک غول مالی سنگاپور DBS به عنوان صاحب کیف پول حیرت انگیز اتریوم حاوی 650 میلیون دلار ETH شناخته شده است. این کشف، اگر درست باشد، این بانک را در میان یکی از بزرگترین نهنگ های اتریوم جهان قرار می دهد.

بانک DBS که به خاطر پایگاه دارایی های جامد خود شناخته شده است، نه تنها در بانکداری سنتی بلکه در دنیای ارزهای دیجیتال در حال ظهور نیز حضور خود را تثبیت کرده است. کیف پول مورد بحث که توسط نانسن به عنوان یک “نهنگ” بزرگ مشخص شده است، طبق گزارشات، تنها با نگه داشتن دارایی ETH خود، 200 میلیون دلار سود به دست آورده است.

این فتنه بیشتر می شود زیرا بانک DBS به طور رسمی مالکیت کیف پول را تأیید نمی کند. با این حال، شواهد نانسن نشان می دهد که دارایی های موجود در کیف پول ممکن است بخشی از تبادل دیجیتال بانک DBS برای سرمایه گذاران معتبر باشد.

مرتبط با

این حدس و گمان از این واقعیت ناشی می شود که ETH نگهداری شده توسط کیف پول ممکن است به جای دارایی های مستقیم بانک، دارایی هایی باشد که از طرف سرمایه گذاران مدیریت می شوند.

در سال 2020، بانک DBS یک سرویس معاملاتی و نگهبانی کریپتو و همچنین یک پلتفرم برای اجرای پیشنهادات توکن امنیتی رونمایی کرد. در آن زمان، DBS Exchange اعلام کرد که هیچ دارایی را در اختیار نخواهد داشت، اما خدمات نگهداری را به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

در زمان نگارش این مقاله، ETH با 0.01 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 3784 دلار رسید. با توجه به مشاهدات اخیر توسط تحلیلگر ارزهای دیجیتال علی، افزایش قابل توجهی در آدرس های اتریوم با 10000 ETH وجود داشته است که نشان دهنده تغییر از توزیع به انباشت است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید