Ethereum Whale تنها در سه روز 166 میلیون دلار ETH خریداری کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ اتریوم (ETH). گزارش شده ساخته شده است سرمایه گذاری عظیمی که تنها در سه روز 166 میلیون دلار ETH ایجاد کرد. طبق به‌روزرسانی اخیر Spot On Chain، سرمایه‌گذاران ناشناس به طور فعال مقادیر زیادی ETH خریداری می‌کنند و از پلتفرم‌های اصلی مانند Binance و 1inch برای تراکنش‌های خود استفاده می‌کنند.

جزئیات توسط Spot On Chain به اشتراک گذاشته شده است آخرین خرید حدود نه ساعت پیش، برای خرید 3413 اتریوم با نرخ تقریبی 2933 دلار به ازای هر اتریوم، مبلغ هنگفتی به مبلغ 10.01 میلیون USDT مورد نیاز بود. این آخرین خرید بخشی از یک ولگردی خرید بزرگتر است که در آن سرمایه گذار به طور تجمعی 58,134 ETH در سه روز گذشته با قیمت متوسط ​​2,850 دلار به ازای هر ETH خریداری کرد.

در حالی که جامعه ارزهای دیجیتال مملو از حدس و گمان و دسیسه است، موجودی باقیمانده نهنگ 19.89 میلیون USDT نشان می دهد که ممکن است این پایان فعالیت بازار نباشد. احتمال زیادی وجود دارد که آنها به جایگزینی باقیمانده با اتریوم بیشتر ادامه دهند و بر پویایی بازار تأثیر بگذارند.

انتظار می رود قیمت اتریوم بیشتر افزایش یابد

تأثیر چنین معاملات مهمی را نباید دست کم گرفت. قیمت فعلی بازار اتریوم می ایستد قیمت آن با 0.14 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با 2919 دلار معامله می شود. مهمتر از آن، اتریوم طی 30 روز گذشته شاهد افزایش قابل توجه 17.94 درصدی بوده است که نشان دهنده علاقه و خوش بینی مجدد به ارز دیجیتال است. علاوه بر این، بازار اتریوم شاهد افزایش کلی فعالیت‌ها است.

حجم معاملات 24 ساعته ETH به میزان قابل توجهی 45.18 درصد افزایش یافته است و اکنون به 21.21 میلیارد دلار رسیده است. این افزایش فعالیت به یک محیط بازار خوب و جالب برای اتریوم اشاره دارد. اطلاعات بیشتر از CoinGlass پیدا کردن علاقه باز به اتریوم در روز گذشته 1.02 درصد افزایش یافت و در مجموع به 10.58 میلیارد دلار رسید.

بخش قابل توجهی از این سود در بورس های اصلی متمرکز است. بایننس با 2.63 میلیارد دلار جلوتر است و پس از آن Bybit با 1.65 میلیارد دلار و OKX با 864.89 میلیون دلار قرار دارند. به طور کلی، اینها اقدامات اتریوم هستند نهنگ و پویایی بازار حاصل یادآور تأثیر قابل توجهی است که معاملات در مقیاس بزرگ می توانند بر بازار داشته باشند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید