CTO Casa: کاربران اتریوم به طور فزاینده ای خواستار نظارت بر خود هستند


جیمسون لوپ، کارشناس امنیتی گفت که برخی از کاربران توکن های اتریوم خود را به دلیل نبود روش ذخیره سازی امن از دست داده اند.

به گفته جیمسون لوپ، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری کاسا، ارائه دهنده کیف پول بیت کوین، تقاضا برای راه حل های خود ذخیره سازی اتریوم در حال افزایش است. در گفتگو با کوین تلگراف در بیت کوین 2023، لوپ اظهار داشت که کاسا به دلیل افزایش تعداد کاربران اتریوم که به دنبال این سرویس هستند، لازم است پشتیبانی اتریوم را ارائه دهد.

لوپ گفت که رویدادهایی مانند سقوط FTX در سال 2022 آگاهی را نسبت به نیاز به روشی امن برای ذخیره توکن های اتریوم مانند اتریوم و استیبل کوین ها افزایش داده است.

من در واقع با مشتریان کاسا صحبت کردم که سال گذشته به دلیل تصادفات آسیب دیده بودند. کسانی که بیت کوین های خود را در کاسا نگه می داشتند عملکرد خوبی داشتند، اما برخی چیزهای دیگر را از دست دادند – حتی برای مثال استیبل کوین ها – زیرا راهی برای قرار دادن آنها در یک ذخیره سازی سرد توزیع شده وجود نداشت.

برای رفع این مشکل، کاسا اعلام کرد که پشتیبانی از اتریوم را در ماه دسامبر اضافه خواهد کرد. لوپ با استناد به انتقاد علاقه مندان به بیت کوین در رسانه های اجتماعی، گفت که این تصمیم برای برخی “جنجال برانگیز” است. با این حال، شرکت همچنان با درخواست مشتریان این طرح را ادامه داد.

به گفته لوپ، کاربران همچنان خودکنترلی را به عنوان یک “منحنی یادگیری” ترسناک درک می کنند. در حالی که ایجاد یک کیف پول و ارسال رمزنگاری به آن آسان است، اجرای عادات امنیتی مناسب می تواند پیچیده باشد و باعث شود مشتریان در مراقبت از خود احساس مشکل کنند.

او گفت: «اگر با نگاهی به تمام ادبیات در مورد چگونگی انجام امنیت شروع کنید، قطعاً می تواند دلهره آور باشد. با این حال، “ما همه این بهترین روش ها را در خود محصول اجرا می کنیم تا بتوانید دستورالعمل های نرم افزار ما را دنبال کنید، و این شما را در موقعیت قرار می دهد: […] شما می توانید انسان باشید، می توانید اشتباه کنید، و این منجر به ضرر فاجعه آمیز نخواهد شد.»

لوپ سرویس Casa را به عنوان “تنظیم ذخیره سازی سرد فوق ایمن با کلیدهای توزیع شده” توصیف کرد. در ابتدا «نهنگ‌های مگا» را هدف قرار می‌داد که مایل به هزینه 10000 دلار در سال برای بازداشت بودند، اما پیشنهادات خود را تا حدی گسترش داد که حتی امروز یک نسخه رایگان با ویژگی‌های محدود ارائه می‌دهد.

مرتبط با: چگونه از کیف پول سخت افزاری کریپتو استفاده کنیم؟

مفهوم خودذخیره‌سازی رمزارز با بیت کوین QT، اولین کیف پول بیت کوین که توسط خود ساتوشی ساخته شد، آغاز شد. با این حال، با رشد پایگاه کاربران کریپتو، بسیاری از کاربران جدید ترجیح داده‌اند رمزارز خود را تحت کنترل صرافی‌های متمرکز نگه دارند، اگرچه بسیاری از کارشناسان استدلال می‌کنند که این عمل خطرناک است. برخی از ارائه دهندگان کیف پول تلاش می کنند این مشکل را با فناوری های جدیدی حل کنند که به گفته آنها ذخیره سازی خود را ساده تر کرده و کاربران بیشتری را به کنترل دارایی های رمزنگاری خود ترغیب می کند.

بخش هایی از این داستان بر اساس مصاحبه سام بورگی با جیمسون لوپ در بیت کوین 2023 است.

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بدتری از اتریوم تبدیل کرد
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید