اتریوم تا 5000 دلار: خرید 1.63 میلیون اتریوم در محدوده مقاومت کلیدی


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ، بی سر و صدا به بالای 4000 دلار رسیده و به بالاترین سطح خود از نوامبر 2021 رسیده است. اتریوم روز سه‌شنبه قبل از سقوط به بالاترین حد روزانه ۴۰۹۳ دلار رسید.

در زمان نوشتن این مقاله، ETH با 0.37 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 4006 دلار رسید. با قیمت های فعلی، اتریوم در حال حاضر 17.51 ​​درصد از بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 4891 دلار که در نوامبر 2021 تعیین شده بود فاصله دارد.

همانطور که چشم ها برای تعیین حرکت بعدی اتریوم باز است. علاقه مندان انتظار دارند اتریوم به بالاترین حد خود یعنی 4891 دلار و سپس به سطح 5000 دلار برسد.

به گفته تحلیلگر کریپتو علیبا ضعیف شدن مقاومت، مسیر اتریوم به 5000 دلار به طور فزاینده ای واضح به نظر می رسد. اما سفر ممکن است آنقدر هموار نباشد که به نظر می رسد، زیرا یک مانع حیاتی در کمین است.

همانطور که اتریوم مسیر خود را به سمت سطح ارزنده 5000 دلار ترسیم می کند، با یک مانع بزرگ در قالب منطقه عرضه 1.63 میلیون اتریوم مواجه می شود. این مانع که به لحاظ استراتژیک در محدوده مقاومت کلیدی قرار گرفته است، حرکت صعودی اتریوم را به چالش می کشد و توجه سرمایه گذاران و تحلیلگران را به خود جلب می کند.

محدوده مقاومت شناسایی شده توسط Ali بین 4522 تا 4646 دلار جایی است که تعداد قابل توجهی از آدرس ها ETH خود را حفظ می کنند: 600000 آدرس دارای 1.63 میلیون ETH در این محدوده هستند.

با نزدیک شدن اتریوم به این مقاومت، واکنش بازار مشخص خواهد شد. یک پیشرفت می تواند باعث افزایشی شود که اتریوم را به بالاترین حد خود برساند. شکستن این منطقه عرضه به مقدار قابل توجهی فشار خرید برای جذب سفارشات فروش و فشار دادن قیمت اتریوم به فراتر از سطح مقاومت نیاز دارد.

با این حال، اگر خریداران نتوانند بر این مانع غلبه کنند، قیمت اتریوم ممکن است برای حفظ روند صعودی خود با مشکل مواجه شود و به طور بالقوه منجر به دوره تثبیت یا اصلاح قیمت شود.

خبر خوب برای شبکه ETH این است که Dencun، مورد انتظارترین توسعه از زمان ادغام، قرار است ظرف 24 ساعت آینده وارد شود و وعده می دهد که هزینه تراکنش های لایه 2 را تا حد زیادی کاهش دهد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید