اتریوم از نظر ارزش بازار از مسترکارت بهتر است


اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ، از نظر ارزش بازار از Mastercard غول پرداخت (به ترتیب 440 و 427 میلیارد دلار) پیشی گرفته است.

این امر پس از آن صورت می‌گیرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یک چرخش آشکار برای تأیید برنامه‌های صندوق قابل معامله در بورس اتریوم انجام داد.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayتحلیلگران بلومبرگ به طور ناگهانی احتمال تایید را به 75٪ افزایش دادند، حتی اگر قبلاً فقط 25٪ محدود شده بود. این بازنگری بر اساس برخی شایعات مبنی بر اینکه SEC به سرعت در حال تغییر موضع خود است، بود. چند روز پیش، توافق بر این بود که درخواست ETF VanEck توسط SEC به دلیل عدم مشارکت رد شود.

مرتبط با

به گفته اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، SEC از صرافی ها خواسته است تا به سرعت پرونده های 19b-4 خود را به روز کنند. SEC ممکن است این چهارشنبه ETF اتریوم را تایید کند.

الکس تورن، رئیس تحقیقات Galaxy Digital، ادعا می کند که SEC دارایی اساسی را به عنوان یک امنیت در نظر نخواهد گرفت، در حالی که اتر سهامدار به عنوان یک امنیت در نظر گرفته می شود. او افزود: «این تا حدودی با گزارش‌های مربوط به تحقیقات مختلف و همچنین پرونده‌های قضایی مختلف مطابقت دارد و احتمالاً به SEC اجازه می‌دهد تا ETF‌های اتریوم را تأیید کند و در عین حال دیدگاه‌های گفته شده/بحث شده قبلی خود را حفظ کند.»

بر اساس گزارش CoinGecko، قیمت بزرگترین آلتکوین در 24 ساعت گذشته تا 16.2 درصد افزایش یافته است. داده ها. قیمت بیت کوین نیز امروز با 6 درصد افزایش به 71650 دلار رسید.

اتریوم همچنان 25.4 درصد نسبت به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 4878 دلار که دو سال پیش به آن رسیده بود، کاهش یافته است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید