Ethereum staking withdrawal testnet Zhejiang to go online Feb. 1

شبکه آزمایشی ژجیانگ برداشت اتریوم در تاریخ 1 فوریه آنلاین خواهد شد


این اولین آزمایش عمومی اتریوم از زمان ارتقای Merge در سپتامبر 2022 است. توسعه دهندگان گفتند که هفته آینده شبکه های آزمایشی بیشتری راه اندازی خواهند شد.

طبق یک پست در 31 ژانویه توسط پاریتوش جایانتی، توسعه دهنده بنیاد اتریوم، شبکه آزمایشی برداشت عمومی “ژجیانگ”، ناهار در 1 فوریه ساعت 15:00 UTC. شش روز پس از ژجیانگ، شبکه های آزمایشی شانگهای و کاپلا نیز در دوره 1350 فعال خواهند شد. جایانتی گفت:

“این همچنین یک فرصت عالی برای همه ابزارها است تا نحوه جمع آوری، مشاهده و استفاده از اطلاعات برداشت خود را آزمایش کنند. می توانید اعتبار 0x00 را به 0x01 تبدیل کنید و یک آدرس برداشت را مشخص کنید. اعتبارسنجی شما در حال خروج است.”

ارتقاء شانگهای، هنگامی که به طور کامل اجرا شود، به کاربران اجازه می دهد تا دارایی ها و پاداش های اتر (ETH) خود را پس بگیرند. از زمان موفقیت آپدیت اتریوم ادغام در سپتامبر گذشته، کاربران می‌توانند ETH خود را در شبکه اثبات سهام به اشتراک بگذارند. با این حال، وجوه تا زمان انتظار یک پچ جدید قفل شده است.

همانطور که یکی از توسعه دهندگان اتریوم، Barnabas Busa گفت، ژجیانگ اولین شبکه آزمایشی عمومی خواهد بود که پس از ارتقای Merge راه اندازی می شود. اگرچه هنوز در نسخه بتا است، کد منبع برداشت کامل در nodes.ethereum.org منتشر شده است.

مربوط: توسعه دهندگان اتریوم مارس 2023 را برای هارد فورک شانگهای هدف قرار داده اند

توسعه دهندگان بنیاد اتریوم مارس 2023 را به عنوان یک تاریخ آزمایشی برای هارد فورک مورد انتظار شانگهای در نظر گرفته اند. علاوه بر این، شبکه آزمایشی آتی ژجیانگ شامل تمام پروتکل‌های بهبود اتریوم (EIP) موجود در ارتقاء شانگهای، مانند فورک‌های مبتنی بر مهر زمانی خواهد بود.

بعد از شانگهای، ارتقاء بعدی نقشه راه توسعه دهندگان EIP-4844 است که در ماه می یا ژوئن سال جاری عرضه خواهد شد. کارشناسان می گویند که EIP-4844 به طور بالقوه می تواند مقیاس پذیری تجمیع لایه 2 در اتریوم را با کارمزد تراکنش 100 برابر و کمتر افزایش دهد.
نویسنده: Zhiyuan Sun

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉