ترس از فروش ضرر در اتریوم 56795 اتریوم مرتبط با کوین بیس


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم (ETH) به دنبال راه اندازی مجدد روند نزولی یک هفته ای بر اساس قدرت نهنگ های اکوسیستم است. با این حال، به نظر می‌رسد روند متناقضی وجود دارد، زیرا داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که 56795 اتریوم در 24 ساعت وارد و خارج از کوین‌بیس می‌شوند.

انتقال نهنگ اتریوم، چه خبر است؟

داده‌های پلت‌فرم تحلیلی کریپتو Whale Alert نشان می‌دهد که ETH در بخش‌های مختلف وارد و خارج از Coinbase می‌شود و ترس از فروش را افزایش می‌دهد. بزرگترین این تراکنش ها شامل انتقال 30020 ETH به ارزش تقریبی 86959077 دلار از یک کیف پول ناشناخته به موسسه کوین بیس بود.

اگرچه نمی توان دلیل دقیق هر گونه انتقال را پیش بینی کرد، اما انتظار فروش را به ناظران منتقل می کند. این فرستنده سابقه بسیار دشواری با Coinbase Prime دارد. طبق گزارش ها، این آدرس در شش روز گذشته بیش از 30000 ETH را جمع آوری کرده و در نهایت همه آنها را به یکباره منتقل کرده است.

علاوه بر این، سایر تراکنش‌های کوچک‌تر مانند 7701 ETH در دو بخش و 7882 ETH از موسسه Coinbase به کیف پول‌های ناشناخته منتقل شدند. تاثیر این نقل و انتقالات در حال حاضر منفی نیست. با این حال، قیمت اتریوم هنوز به سطح مهم روانی 3000 دلار نرسیده است.

طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، اتریوم با قیمت 2977.23 دلار تغییر می‌کند که طی 24 ساعت 2.20 درصد افزایش یافته است.

نقطه اوج اتریوم

یکی از نقاط مهم برای اتریوم برای اواخر این ماه برنامه ریزی شده است، زمانی که محصول نقطه ای ETH ETF یا تایید یا رد شود. به گفته تحلیلگران بلومبرگ، در حال حاضر، این محصول نقطه ای اتریوم (ETF) 25 درصد شانس تایید دارد.

سرمایه گذاران اتریوم ممکن است اقدامات احتیاطی لازم را برای جلوگیری از غرق شدن در ابهام پیرامون تایید ETF انجام دهند. این تا حد زیادی توضیح می دهد که چرا اتریوم از 10 مه بالاتر از سطح قیمت 3000 دلار معامله نشده است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید