قیمت اتریوم به سمت مقاومت کلیدی در حال افزایش است، اما آیا می‌توان قدرت اتریوم را حفظ کرد؟


افزایش قیمت اتریوم به 2100 دلار به دلیل تحولات جدید در فضای لایه 2 و انتظارات سرمایه گذاران برای ETF بیت کوین نقطه ای است.

اتر (ETH) در ماه دسامبر بالاتر معامله می شود.

شاخص قیمت 12 ساعته اتر، USD. منبع: TradingView

با این حال، شتاب مثبت فعلی توسط چندین عامل پشتیبانی می شود، از جمله برنامه های کاربردی ETF نقطه ای و گسترش اکوسیستم اتریوم که توسط راه حل های لایه 2 هدایت می شود.

ETH از انتظارات ETF و اخبار منفی در مورد بلاک چین های رقیب سود می برد

نوامبر: زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) فرآیند بررسی پیشنهاد ETF Spot Ether Fidelity را در اول نوامبر آغاز کرد، یک تحول مهم رخ داد.

مهلت آزمایشی برای پرونده های VanEck و ARK 21Shares اول دسامبر است، اگرچه تحلیلگران پیش بینی می کنند که SEC ممکن است تصمیم خود را تا اوایل سال 2024 به تعویق بیندازد.

رشد شبکه اتریوم، به ویژه در فعالیت تراکنش ها و توسعه لایه 2، قابل توجه است.

این رشد در کل ارزش قفل شده اتریوم (TVL) منعکس شده است که اخیراً به بالاترین حد دو ماهه 13 میلیون اتریوم رسیده است. این با افزایش 13 درصدی هفتگی اسپارک و افزایش 60 درصدی سپرده های کاربران بلاست پشتیبانی می شود.

بهترین DApp های شبکه اتریوم از TVL. منبع: DefiLlama

در مقایسه، ترون، یکی دیگر از بلاک چین های پیشرو از نظر TVL، شاهد کاهش 12 درصدی در ده روز گذشته بوده است. هک های اخیر اخیر مرتبط با بنیانگذار ترون، جاستین سان، اعتماد سرمایه گذاران به اتریوم را متزلزل کرده است.

ادامه مطلب


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید