قیمت اتریوم به 3900 دلار رسید. آیا قبل از ETF به 4500 دلار می رسد؟


آرتور چئونگ، بنیان‌گذار و مدیرعامل Defiance Capital پیش‌بینی کرد که قیمت اتریوم (ETH) حتی قبل از راه‌اندازی ETF‌های نقدی به طور بالقوه می‌تواند به ۴۵۰۰ دلار برسد.

طبق داده‌های CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، اتر پس از ثبت افزایش 3.6 درصدی در 24 ساعت گذشته، با قیمت 3885 دلار معامله می‌شود.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayدر یک چرخش چشمگیر، SEC هفته گذشته به درخواست‌های چندین صادرکننده ETF اتریوم برای فهرست 19b-4 چراغ سبز نشان داد. پیش از این، تحلیلگران برجسته صنعت ETF و همچنین بازیگران اصلی بانکی مانند Standard Chartered ادعا کرده بودند که بعید است این محصولات تایید شوند.

مرتبط با

پس از انتشار خبر تایید قریب‌الوقوع ETF در شبکه‌های اجتماعی، قیمت اتر وارد یک روند صعودی شد و تنها در سه روز از 3600 دلار به 3900 دلار رسید.

تضعیف حرکت

علیرغم کاتالیزور اصلی صعودی، آلتکوین پیشرو تاکنون نتوانسته از سطح 4000 دلار عبور کند. همچنین 19.8 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است.

مرتبط با

به گفته اسکنر کریپتو 100eyes، قیمت اتریوم در بازه زمانی ساعتی روند صعودی دارد. این روند نزولی زمانی اتفاق می‌افتد که یک دارایی بتواند به اوج‌های جدید برسد، اما شاخص قدرت نسبی (RSI) اوج‌های کندتر را ثبت می‌کند. بر اساس این نمودار خاص، واضح است که اتریوم در حال حاضر با وجود رشد قابل توجه قیمت، در حال تجربه شتاب ضعیفی است. RSI پس از صعود اتر به 3900 دلار، سطح مقاومت افقی اصلی، اوج پایین تری را در محدوده 65-70 ثبت کرد.

اگر روند نزولی به پایان برسد، قیمت آلتکوین اصلی ممکن است از سطح فعلی عقب نشینی کند. با این حال، اگر حجم به اندازه کافی قوی باشد، اتر نیز احتمالا به بالای 3900 دلار خواهد رسید.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید