کابوس اتریوم L2: غافلگیر کننده 97 درصد از دارندگان آربیتروم


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Arbitrum، یک راه‌حل پیشرو لایه ۲ اتریوم، با چالش‌های هشداردهنده‌ای مواجه است که ۹۷ درصد از صاحبان آن در حال حاضر ضرر کرده‌اند. بر اساس آخرین داده‌های IntoTheBlock، این روند نشان می‌دهد که اکثر سرمایه‌گذاران Arbitrum (ARB) «بی پول هستند» و دارایی‌های آن‌ها با ضرر است.

مرتبط با

ناشران ETF اتریوم برای تایید نهایی حرکت می کنند

این ارقام وضعیت هشدار دهنده ای را نشان می دهد، با حدود 1.15 میلیون آدرس که در مجموع 6.67 میلیارد ARB را در خود جای داده است. این معادل تقریباً 4.53 میلیارد دلار در قیمت های فعلی بازار است.

تصویر مقاله
منبع: به بلوک

به این ترتیب Arbitrum به ارز دیجیتال پیشرو با ارزش بازار بیش از 1 میلیارد دلار تبدیل می شود. در اینجا، میزان زیان‌دهی افراد بسیار بیشتر از نرخ سود افراد است.

خوش بینی وجود ندارد

ارزش بازار کاملاً رقیق شده آربیتروم 6.75 میلیارد دلار است، اما ARB تنها 2.18 میلیارد دلار سود نشان می دهد. بخش قابل توجهی از این ضررها ناشی از سرمایه گذاری در توکن های Arbitrum است که قیمتی بین 1.31 تا 1.5 دلار برای هر توکن دارند.

تصویر مقاله
ARB به USD CoinMarketCap

این گروه متشکل از 172440 آدرس است که دارای 2.98 میلیارد توکن ARB هستند که آن را به بزرگترین بخش از دارندگان ARB زیان ده تبدیل می کند. به عنوان مثال، قیمت Arbitrum در حال حاضر حدود 0.67 دلار به ازای هر توکن ARB است و بسته به مبادله مقداری متفاوت است.

مرتبط با

چند ضلعی بیت کوین و اتریوم را با اقدامات قابل توجهی سرکوب می کند

علیرغم اینکه Arbitrum یک Ethereum L2 پیشرو است، عملکرد قیمتی ضعیفی داشت که منجر به تأثیرات مالی منفی گسترده در پایه سرمایه گذاران آن شد. داده ها بر شرایط چالش برانگیز بازار برای دارندگان ARB تاکید می کند، که منعکس کننده اختلالات بازار گسترده تر ناشی از ترس و طمع است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید