اتریوم در سه ماهه اول درآمد بیشتری نسبت به رابینهود و اتسی به دست آورد


رایان راسموسن، محقق ارشد مدیریت دارایی Bitwise، گفت: ثبت شده است به نظر می رسد اتریوم، دومین شبکه بزرگ بلاک چین، در سه ماهه اول سال 2021 توانسته درآمد بیشتری نسبت به شرکت های عمومی بزرگ مانند Etsy، Yelp و Reddit ایجاد کند.

بر اساس داده‌های ارائه شده توسط Coin98 Analytics، اتریوم تقریباً 1.2 میلیارد دلار درآمد حاصل از کارمزد تراکنش‌های بی سابقه داشته است. این نشان دهنده افزایش 79 درصدی نسبت به سه ماهه قبل است.

کارمزد تراکنش‌های اتریوم در ماه مارس به دلیل افزایش شدید بازار که در آن ماه اتفاق افتاد، افزایش چشمگیری داشت. در حالی که بیت کوین به بالاترین حد خود یعنی ۷۳۷۳۷ دلار رسید، آلت کوین پرچمدار نیز به بالاترین قیمت خود یعنی ۴۸۷۸ دلار که بیش از دو سال پیش ثبت شده بود، نزدیک شد.

مرتبط با

اتر احتمالاً سه ماهه دوم را نیز با سرعت بالایی به پایان خواهد رساند. تصویب وجوه قابل معامله در بورس در ایالات متحده

22 هزار دلار تا پایان دهه؟

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری آمریکایی VanEck اخیراً پیش‌بینی کرده است که قیمت آلت‌کوین پیشرو می‌تواند تا پایان این دهه به ۲۲۰۰۰ دلار برسد.

برای اینکه اتر به این هدف مهم دست یابد، شبکه باید ارزان تر و کارآمدتر شود.

VanEck سال گذشته حدس بزن درآمد اتریوم پتانسیل افزایش سالانه 51 میلیارد دلاری تا سال 2030 را دارد که سناریوی موردی اصلی است. مورد گاو نر 136 میلیارد دلار است.

مرتبط با

این شرکت کارمزد تراکنش‌ها، از جمله هزینه‌های انعام را به‌عنوان یک خط درآمد در نظر می‌گیرد.

VanEck همچنین پیش بینی کرد که اتریوم می تواند فراتر از یک ارز تراکنشی حرکت کند و به یک دارایی دارای ارزش تبدیل شود. این به طور بالقوه می تواند «امنیت به عنوان یک سرویس» (SaaS) را به عنوان یک جریان درآمد جدید اضافه کند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید