بنیانگذار اتریوم می گوید امیدوار است سولانا "فرصتی برای پیشرفت" پیدا کند

بنیانگذار اتریوم می گوید امیدوار است سولانا “فرصتی برای پیشرفت” پیدا کند


ویتالیک بوترین می‌گوید «افراد باهوش» به او گفته‌اند که سولانا یک جامعه توسعه‌دهنده «جدی» دارد.

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، با رقیب سولانا (SOL) در توییتی در دسامبر ابراز همدردی کرد. او گفت که «افراد باهوش» به او گفتند که سولانا «جامعه جدی توسعه‌دهندگان هوشمند» است و پیشنهاد کردند که فرصت‌طلبان درگیر در این پروژه در گذشته «شسته شده‌اند».

بوترین همچنین ابراز امیدواری کرد که جامعه سولانا “فرصتی منصفانه برای رشد پیدا کند”.

قیمت SOL از زمان اوج خود تا حدی به دلیل ارتباط سکه با صرافی شکست خورده FTX بیش از 90 درصد کاهش یافته است. اما توسعه دهندگان Solana استدلال کرد خراب شدن FTX به خود شبکه آسیبی نمی رساند.

ادای احترام ویتالیک به سولانا بسیاری را در جامعه رمزنگاری توییتر تحت تأثیر قرار داد. آری پل از BlockTower Capital تولید شده یک رشته توییتی که استدلال می‌کرد که شرکت‌های ارزهای دیجیتال باید از ویتالیک پیروی کنند، می‌گوید: «کسی که از رقابت با شایستگی خوشحال است و به صورت مجموع مثبت فکر می‌کند، این کار را انجام می‌دهد. یک مسابقه سرگرم کننده که می توانید در مورد هر چیزی به هر کسی بدهید (ارائه دهندگان خدمات، مدیران صندوق، توسعه دهندگان، هر چیزی)[…]از آنها در مورد رقابت به روشی مثبت بپرسید.”

اما همه از اظهارات بوترین راضی نیستند. مایک مک‌دونالد، حرفه‌ای سابق پوکر، این عبارت را «نشانه‌ای از فضیلت» می‌دانست.

برخی از منتقدان نیز زمان توئیت بوترین را مشکوک می دانستند. آیا اگر سولانا هنوز خوب بود از او تمجید می کرد؟

سولانا زمانی به عنوان “قاتل اتریوم” شناخته می شد، تا حدی به دلیل مقیاس پذیری بالا. اما از سوی برخی به دلیل متمرکز بودن و بی ثباتی بیش از حد مورد انتقاد قرار گرفت.
نویسنده: Tom Blackstone

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉