نهنگ های اتریوم (ETH) 32 میلیون دلار حرکت کردند – چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک پیشرفت مهم در بازار ارزهای دیجیتال، یک اتریوم عظیم (ETH) انتقال توجه سرمایه گذاران و تحلیلگران را به خود جلب کرد. Whale Alert، یک سرویس معروف نظارت بر بلاک چین، در توییتی اعلام کرد که 8759 ETH به ارزش تقریبی 32.96 میلیون دلار از یک کیف پول ناشناخته به Coinbase منتقل شده است.

این انتقال به فروش احتمالی نهنگ اتریوم اشاره دارد. حرکت نهنگ ها اغلب به عنوان شاخص های مهم احساسات بازار عمل می کند. نقل و انتقالات بزرگ، به ویژه به صرافی هایی مانند کوین بیس، اغلب نشان می دهد که نهنگ ممکن است برای فروش برخی از دارایی های خود آماده شود. چنین اقداماتی می تواند منجر به افزایش نوسانات و تعدیل بالقوه قیمت شود زیرا بازار به جریان عرضه واکنش نشان می دهد.

احساسات فعلی بازار

بازار ارزهای دیجیتال به دلیل نوسانات و حرکات نهنگ اغلب این ویژگی را تشدید می کند. در حالی که نیات دقیق پشت آخرین انتقال همچنان حدس و گمان است، واکنش بازار محتاطانه بوده است. بر اساس آخرین اطلاعات، قیمت اتریوم در 3761 دلار است که در 24 ساعت گذشته 1.40 درصد کاهش داشته است.

حرکت اخیر نهنگ لایه جدیدی از علاقه را به بازار اضافه کرده است و سرمایه گذاران در مورد تأثیر احتمالی چنین نقل و انتقالات بزرگی بر مسیر قیمت ETH گمانه زنی می کنند. کاهش قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته را می توان تا حدی به اخبار انتقال نسبت داد زیرا معامله گران و سرمایه گذاران به عواقب احتمالی واکنش نشان می دهند.

با وجود کاهش اخیر، عملکرد کلی اتریوم قوی بوده است. افزایش 20.86 درصدی طی 30 روز گذشته، حرکت صعودی ارز دیجیتال را نشان می‌دهد که ناشی از عوامل مختلفی از جمله بهبود بازار گسترده‌تر است. نقطه ای ETF اتریوم تاییدیه ها و پیشرفت های جاری در شبکه اتریوم.

به طور کلی، انتقال اخیر ETH به Coinbase قطعا آب های بازار را به هم ریخته است. در حالی که هدف دقیق نهنگ هنوز مشخص نیست، چنین حرکات بزرگی همیشه قابل توجه است و می تواند به طور قابل توجهی بر پویایی بازار تأثیر بگذارد. همانطور که قیمت اتریوم در مرحله تثبیت خود به حرکت رو به جلو ادامه می دهد، همه نگاه ها به واکنش های گسترده تر بازار و فعالیت های بعدی نهنگ ها معطوف خواهد شد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید