حجم تراکنش اتریوم (ETH) سیگنال نگران کننده ای در 3000 دلار می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم با عبور از میانگین متحرک نمایی 100 به بالای 3000 دلار می رسد، اما علیرغم پیشرفت ها، احتمال بازگشت نزولی در نمودار قیمت ETH/USD وجود دارد. در حالی که صعود مثبت است، اما نشانه هایی را نشان می دهد که ممکن است قدرت شکستن متقاعد کننده 26 EMA را نداشته باشد. این میانگین متحرک کوتاه‌مدت مقاومت بزرگی برای دومین ارز دیجیتال بزرگ ایجاد می‌کند، اما نباید چنین باشد.

حجم تراکنش های اتریوم متاسفانه رو به کاهش است. روند نزولی در حجم می تواند یک پرچم قرمز باشد که نشان می دهد افزایش قیمت اخیر در حال تمام شدن سوخت است. حجم اغلب روندهای بازار را تایید می کند و عدم وجود آن در طول یک روند صعودی یک مشکل است. افزایش قیمت در حجم کم ممکن است نشان دهنده عدم تعهد خریداران باشد و گاهی اوقات حرکت قیمت فعلی ممکن است پایدار نباشد.

ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

اگر بتواند قدرت عبور از مقاومت 26 EMA را نزدیک به 3236 دلار به دست آورد، می‌توانیم شاهد حرکت قطعی‌تری باشیم. اما اگر این اتفاق نیفتد، خطر بازگشت به قیمت های پایین تر وجود دارد. سطح پشتیبانی مهم بعدی در حدود 2890 دلار است که می تواند به عنوان نقطه نزولی برای قیمت عمل کند.

آینده نزدیک اتریوم نامشخص است. حجم معاملات باید افزایش یابد زیرا از افزایش فعلی حمایت می کند. بدون آن، شکست اخیر بیش از 3000 دلار ممکن است به عملکردی که بسیاری انتظارش را داشتند منجر نشود.

اگرچه اتریوم پیشرفت هایی داشته است، اما حجم معاملات فعلی آن سوالاتی را در مورد طول عمر رالی بالای 3000 دلار ایجاد می کند. بدون افزایش قانع کننده در حجم معاملات و نقدینگی بازار، ادامه این افزایش تقریبا بعید است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید