اتریوم (ETH) 3000 دلار را لمس خواهد کرد، 3 چیز که باید بدانید


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم به آرامی به سمت سطح قیمت 3000 دلار در حال حرکت است و به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است مگر اینکه بازار با هجوم غیرمنتظره سرمایه های تازه مواجه شود که بسیار بعید است. سرمایه گذاران باید آماده باشند که اتریوم را با قیمت 3000 دلار و حتی پایین تر ببینند.

قیمت اتریوم به 3000 دلار نزدیک می شود. این بدان معناست که احتمالاً نوسانات بیشتری در بازار وجود خواهد داشت. در گذشته، معامله‌گران به سطوح روانی کلیدی مانند 3000 دلار عقب‌نشینی می‌کردند تا از فرصت‌های احتمالی سرمایه‌گذاری کنند و ضرر فروشندگان را محدود کنند.

ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

سرمایه‌گذاران عاقلانه هستند که برای نوسانات احتمالی آماده باشند و تاکتیک‌هایی را برای مدیریت مؤثر ریسک‌های خود در نظر بگیرند: گزینه‌ها، پوشش ریسک در معاملات آتی، تخصیص مجدد وجوه و سایر استراتژی‌ها می‌توانند مفید باشند. کاهش به 3000 دلار می تواند تأثیر زیادی بر احساسات سرمایه گذاران داشته باشد.

اتریوم که اغلب بالاتر از سطوح بحرانی مانند 3500 دلار معامله می شود، از حمایت قوی جامعه سرمایه گذاران سود زیادی برده است. کاهش زیر این سطوح می تواند اعتماد را به ویژه در میان سرمایه گذاران خرد تضعیف کند، که ممکن است این کاهش را نشان دهنده یک فاز نزولی طولانی مدت بدانند.

مرتبط با

افزایش احتیاط هنگام سرمایه گذاری در اتریوم ممکن است به دلیل این تغییر در حجم تراکنش باشد. اکوسیستم اتریوم ممکن است تحت تاثیر کاهش قیمت قرار گیرد. ما در حال حاضر شاهد خروجی قابل توجهی از شبکه هستیم و این کار خوبی برای نقره دیجیتال ندارد.

علاوه بر این، مشکلات مالی که پروژه‌های مبتنی بر اتریوم ممکن است تجربه کنند، می‌تواند مانع نوآوری و توسعه اکوسیستم شود. بازارهای NFT (توکن غیرقابل تعویض) و DeFi (مالی غیرمتمرکز) دیگر در سطوحی نیستند که در سال 2021 شاهد بودیم، و روندهای فعلی نشان می دهد که بعید است اوضاع در آینده قابل پیش بینی تغییر کند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید