آیا اتریوم (ETH) به 7500 دلار خواهد رسید؟ تحلیلگر ادعای جسورانه دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علیرغم عملکرد ضعیفی که اتریوم اخیراً به ما نشان داده است، پتانسیل پشت آن بیشتر از چیزی است که به نظر می رسد. تحلیلگر Glassnode معتقد است که ما هنوز هر آنچه اتریوم ارائه می دهد ندیده ایم.

اگر تاریخچه اتریوم را بررسی کنیم، می توان روند مشابهی را در ماه های اول سال 2021 مشاهده کرد. ساختار فعلی بازار با این الگوی تاریخی سازگار است و نشان می‌دهد که اتریوم می‌تواند قیمتی حدود ۷۵۰۰ دلار داشته باشد. بر اساس ساختارهای موجود و سطح گسترش فیبوناچی 161.8، پیش بینی ها توسط تحلیلگر انجام شده است.

یک سطح گسترش فیبوناچی مشابه نشان دهنده افزایش قابل توجه و افزایش قیمت عمده در سال 2021 است. به گفته این تحلیلگر، بازار در الگوهای قابل پیش بینی حرکت می کند و الگوی فعلی نشان می دهد که بالاترین ETH در 7500 دلار رخ خواهد داد. علاوه بر این، نمودار همچنین الگوی پرچم گاو نر را نشان می دهد که به طور سنتی نشان دهنده ادامه روند صعودی است.

اگر این الگو ادامه پیدا کند، اتریوم ممکن است در آینده نزدیک برای افزایش چشمگیر آماده شود. علاوه بر این، افزایش علاقه و سرمایه گذاری در بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال وجود دارد. این، همراه با به‌روزرسانی‌های آتی اتریوم و افزایش علاقه سازمانی، می‌تواند شرایط ایده‌آلی را برای یک رالی قوی ایجاد کند.

مرتبط با

برای رسیدن به این هدف، اتریوم باید بر بسیاری از موانع غلبه کند. آستانه 4000 دلار، مربوط به 1618 فیبوناچی پسوند چرخه قبلی، اولین مانع مهم است. دستیابی به این سطح ماهیت صعودی را تأیید می کند و در را به روی اهداف بالاتر باز می کند.

از نظر کاتالیزورهای بالقوه و احساسات کلی در بازار، ما در حال حاضر شاهد بهبودی پس از آخرین کاهشی هستیم که چند روز پیش شاهد بودیم و بیت کوین به زیر سطح 60000 دلار سقوط کرد. بهترین سوخت برای اتریوم و به طور کلی بازار، تایید ETF اتریوم و برخی پیشرفت‌های تکنولوژیکی مانند آنچه در سولانا دیدیم است.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید