اتریوم (ETH) اکنون بیش از بیت کوین مورد توجه قرار خواهد گرفت، در اینجا به این دلیل است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

احساسات بازار به سرعت در حال تغییر است و بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) بر روندهای اجتماعی تسلط دارند. به گفته مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر ارشد بازار، با تداوم کاهش تسلط بیت کوین، اتریوم می تواند این مکالمات اجتماعی را در آینده به دست بگیرد.

تغییر تمرکز سرمایه گذار

همانطور که Van de Poppe دریافت، تسلط بیت کوین در 58٪ تثبیت شد و به اتریوم اجازه داد تا در کانون توجه قرار گیرد. ون دی پوپ خاطرنشان کرد که محصول نقطه ای ETF اتریوم در نهایت داستان را شکل می دهد زیرا سرمایه گذاران به دنبال چیز بعدی هستند که می تواند خوش بینی را تقویت کند.

مرتبط با

بیت کوین اخیراً کمک زیادی به بازار نکرده است زیرا قیمت آن همچنان در حال کاهش است و احساسات نزولی را برای سایر آلتکوین ها افزایش می دهد. در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین پس از کاهش تا 60660 دلار در ساعات اولیه صبح، به 61,324.10 دلار افزایش یافت که یک افزایش اندک 0.24٪ بود.

اکثر آلتکوین ها به طور قابل توجهی از بیت کوین فاصله گرفته اند. امثال سولانا (SOL) با افزایش قیمت 9.11 درصدی به 138.59 دلار در بازار برجسته شدند. از آنجایی که بیت کوین نتوانست آنطور که باید رشد کند، واگرایی به Chainlink (LINK) و Toncoin (TON) در میان دیگران گسترش یافت که همگی در حال حاضر به ترتیب با 5.69% و 5.4% به 14 و 7612 دلار رسیده‌اند.

نورافکن اتریوم

روندهای تا کنون در این ماه، که با شکست پایدار در بازار ETF بیت کوین مشخص شده است، بر هر گونه شانس بهبودی در کوتاه مدت سایه افکنده است. بسیاری از رشد بازار تا کنون از اتریوم بوده است، زیرا SEC ایالات متحده به بررسی اوراق بهادار خود در مورد این دارایی پایان داد.

مرتبط با

همانطور که در حال حاضر است، اکوسیستم منتظر اخبار در مورد تایید بالقوه پرونده های S-1 است، که تجارت ETF ها را راه اندازی می کند. اگرچه کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که حجم این محصول ممکن است کمتر باشد، اما همچنان به عنوان بزرگ‌ترین کاتالیزوری که می‌تواند عدم اطمینان فعلی در بازار را از بین ببرد، دیده می‌شود.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید