اتریوم (ETH) با ادامه سقوط الگوی گوه، 4100 دلار خواهد شکست


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار، برای افزایش قیمت قابل توجهی آماده است. Jelle تحلیلگر کریپتو اخیرا اظهار داشت به نظر می رسد که ETH همانطور که انتظار می رود از الگوی گوه نزولی پیروی می کند. وی خاطرنشان کرد که ممکن است چند روز دیگر از نوسانات کمتر از بالاترین حد فعلی قبل از حرکت صعودی بعدی وجود داشته باشد. ژله همچنین پیشنهاد کرد که اخبار بالقوه ETF در هفته آینده می تواند ETH را به بالای 4100 دلار برساند، که احتمالاً بالاترین سطح تاریخ است.

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم با قیمت 3725 دلار معامله می‌شود و در 24 ساعت گذشته افت جزئی 1.76 درصدی را تجربه می‌کند. با این حال، این ارز دیجیتال انعطاف پذیری قابل توجهی از خود نشان داده است و طی 30 روز گذشته 21.68 درصد افزایش یافته است. این احساس صعودی در ایالات متحده، اتریوم با پیشرفت‌های نظارتی اخیر در مورد صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) قدرت بیشتری به دست می‌آورد.

ETF نقطه اتریوم

هفته گذشته، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برنامه های کاربردی برای ETF نقطه ای اتریوم را تأیید کرد، تصمیمی برجسته که می تواند پیامدهای مهمی برای بازار ارزهای دیجیتال داشته باشد. تحلیلگران پیشنهاد می کنند که این ETF ها می توانند در اواخر ژوئن پس از به روز رسانی های قابل توجهی از موسسات مالی بزرگ راه اندازی شوند.

در 29 می، بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، به روز شد فرم S-1 برای iShares Ethereum Trust (ETHA) با SEC. این به روز رسانی حدود یک هفته پس از تایید رگولاتور برنامه 19b-4 ارائه می شود که هر دوی آنها برای شروع معاملات ETF ضروری هستند. این حرکت از سوی ناظران و تحلیلگران بازار به عنوان یک شاخص مثبت تلقی شد.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ، در پست 29 مه X خود در مورد این اتفاق نظر داد و اظهار داشت که این یک نشانه خوب است. بالچوناس توضیح داد که احتمالا دور دیگری برای تنظیم دقیق نظرات SEC وجود خواهد داشت، اما اظهار داشت که راه اندازی اواخر ژوئن یک امکان قانونی است. او گفت در حالی که نرخ تایید در حدود 4 ژوئیه واقع بینانه تر است، تایید زودهنگام یک راه دور خواهد بود.

انتظارات اطراف ETF های اتریوم این به چشم انداز صعودی برای ETH کمک کرد. انتظار می رود تصویب این ETF ها باعث افزایش سرمایه گذاری سازمانی در اتریوم و در نتیجه افزایش قابل توجه قیمت آن شود. شکل گیری گوه در حال سقوط، یک شاخص تحلیل تکنیکال که معمولاً یک روند صعودی را نشان می دهد، با این انتظارات سازگار است.
نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید