افزایش سریع اتریوم (ETH) در تراکنش های عظیم نهنگ به عنوان بازیابی قیمت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت اتریوم، آلتکوین اصلی بازار ارزهای دیجیتال، طی 24 ساعت گذشته از یک ترن هوایی واقعی عبور کرده است. بنابراین، پس از افت دیروز، که ده ها میلیون دلار پوزیشن را تنها در یک ساعت نقد کرد، قیمت اتریوم در یک نقطه 3.1 درصد کاهش یافت و به 3411 دلار رسید.

اما پس از آن بازگشتی به وجود آمد و کمی بیش از 20 ساعت بعد، ETH با 5.3 درصد افزایش نسبت به پایین دیروز، با 3591 دلار معامله شد.

در میان این نوسانات قیمت چشمگیر، فعالیت نهنگ های رمزنگاری، برجسته ترین بازیگران بازار، توجه تحلیلگران را به خود جلب کرده است. بنابراین، Spot On Chain گزارش داد که نهنگی به ارزش 32 میلیون دلار به ارزش 9000 ETH در بایننس سپرده گذاری کرده است که آن را به بزرگترین سپرده ETH سازمان تا به امروز تبدیل کرده است. در حال حاضر “0x347” دارای 29738 ETH به ارزش حدود 106 میلیون دلار با سود تخمینی 68.5 میلیون دلار است.

از سوی دیگر، گزارش‌های Lookonchain نشان داد که یک نهنگ در طول رکود بازار، خریدهای قابل توجهی انجام داد و 10309 ETH به ارزش 35.82 میلیون دلار خریداری کرد. این نهنگ همچنین قبل از رشد بیت کوین در 8 آوریل سرمایه گذاری بزرگ دیگری انجام داد.

اقدامات متناقض این بازیگران اصلی منعکس کننده دیدگاه های متفاوت در مورد جهت گیری کوتاه مدت اتریوم است. در حالی که برخی بهبود قیمت را ادامه روند صعودی می دانند، برخی دیگر فکر می کنند که ممکن است فقط یک بهبود فنی باشد. همانطور که همیشه در بازار متشنج است، اتریوم همچنان در کانون گمانه‌زنی‌ها و دسیسه‌ها قرار دارد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید